Onemli Gunler Banner
Sayfa 504/916 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7324 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. ayrıca hisse 5 sene sonra dolar bazlı 2 dolara gelmiş bu durumda ben 5 sene önce 7-8 tl iken yazdığım ( dolar bazlı o zamanlar da 2 dolar) kötülediğim zamanki yere geri geldi hatta reel bazlı doların da enflasyonu var daha da aşağıya geldi . Bu durumda ben haklı çıktım . Yani senin gibilerin ceza alması gerek. Yani bu hissede dönemsellik haklı ben çıktım veya dönemsellik haklı sen çıktın . Çünkü Bu hisse hiç bir zaman sasa hekts gibi yükselip yerinde kalmadı .Sürekli büyük dalgalar ve iniş çıkışlar sergiledi .
    Son düzenleme : lionnes; 17-08-2022 saat: 13:29.

2. Ek olarak bu hissede olan bitenler için içerdeki adamların da ( tahtayı kontrol edenlerin ) hepsinin ceza alması gerek . Sebebsiz neden 25-79 harekti yaptı? O harekette kimler 70 lerden sattı ? ne kadar sattı ? hepsinin ceza alması gerek senin mantığına göre yatırımcı kalmaz borsada.

3. Usta cevap verebilirsin bekliyorum cevabını ..

kısır döngüye girerirz tekrar sayfalarca yazı çıkar haberin olsun.

o yüzden kısa cevap olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    ayrıca hisse 5 sene sonra dolar bazlı 2 dolara gelmiş bu durumda ben 5 sene önce 7-8 tl iken yazdığım ( dolar bazlı o zamanlar da 2 dolar) kötülediğim yere geldi hatta reel bazlı doların da enflasyonu var daha da aşağıya geldi . Bu durumda ben haklı çıktım . Yani senin gibilerin ceza alması gerek. Yani bu hissede dönemsellik haklı ben çıktım veya dönemsellik haklı sen çıktın . Çünkü Bu hisse hiç bir zaman sasa hekts gibi yükselip yerinde kalmadı .Sürekli büyük dalgalar ve iniş çıkışlar sergiledi .
    Eger dolar bazli konusacaksak, sen hisse 2 dolar iken kotuluyordun, hisse 10 dolar oldugunda uzaya cikacak diyordun, hisse simdi 2 dolara dustu, yine kotulemeye basladin.

Ben hakli ciktigin kismi goremiyorum. 10 dolar iken cok sisti deseydin de 2 dolara dusmus olsaydi hakli olurdun. Ya da aradaki 10 dolarda iken yazdiklarin olmasaydi. Ama onlari nasil gormezden gelelim, tum mesele oraya kilitli zaten. O olmasaydi, sana bu kadar yuklenmemiz haksizlik olurdu.

Ben de yanildim elbette. Daha dogrusu hayal kirikliklarina ugradik, beklentilerimiz gerceklesmedi. Sirket sahipleri de maalesef benim bile guvenimi sarsti, ulkenin ekonomik sartlari bizi daha cok etkiledi. Bu sene zaten fetret donemiydi bizim icin.

Ama film daha bitmedi, bitmeyecek diye umit ediyorum.

Yatirimci tavsiyesi degildir

5.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Eger dolar bazli konusacaksak, sen hisse 2 dolar iken kotuluyordun, hisse 10 dolar oldugunda uzaya cikacak diyordun, hisse simdi 2 dolara dustu, yine kotulemeye basladin.

Ben hakli ciktigin kismi goremiyorum. 10 dolar iken cok sisti deseydin de 2 dolara dusmus olsaydi hakli olurdun.

Ben de yanildim elbette. Daha dogrusu hayal kirikliklarina ugradik, beklentilerimiz gerceklesmedi. Sirket sahipleri de maalesef benim bile guvenimi sarsti, ulkenin ekonomik sartlari bizi daha cok etkiledi. Bu sene zaten fetret donemiydi bizim icin.

Ama film daha bitmedi, bitmeyecek diye umit ediyorum.

Yatirimci tavsiyesi degildir
    Şu an kötülemiyorum aradaki fark şu .. 5 senedir beklentileri gerçekştiremedi diye ben trade yapma kararı aldım .

Kötüleme görmek istiyorsan investing .com .tr de yazılan küfürlere bak .

https://www.hizliresim.com/fi76jwf

https://www.hizliresim.com/roj1jlb

https://www.hizliresim.com/q6fqgwg

Neyse..

Bizim hedeflerimiz çok yüksekti zamanında o yüzden yanıldık ve şimdi birbirimizi yiyoruz . ÖZet olarak olay bu.

Keşke zamanında şirketin vermiş olduğu hedefler gerçekleşseydi de yüzler gülseydi .

Sasa Hekts yatırımcılarını da tebrik ederim .5 senede 60 kat kazandılar. Çok iyi karar vermişler zamanında inanıp girenler ve uzun vadeli orada bekleyenler.

Son olarak bu hisseye hala inanan varsa devam eder inanmayan ise devam etmez. Bu kadar basit.
    Son düzenleme : lionnes; 17-08-2022 saat: 14:02.

6. üyelik nasıl silinir bilen var mı? veda etmeye karar verdim foruma. Çünkü bu zamana kadar bi daha yazmayacağım dedim ve kendimi tutamayıp tekrar yazdım foruma .

Artık işi kökten çözeceğim üyeliğimi sileceğim.

7. usta sen biliyor musun ?

bi veda edeyim sana da . Biliyorsan forumun özel mesaj kısmından veya burdan yaz bana

8. beni sevmyenler böylece benden kurtulmuş olur sonsuza dek

Sayfa 504/916 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •