Sayfa 504/662 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5290 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir iki gündür süren düzeltme bu gün bitmiş işaretlerini veriyor...umarım biter ve artık kendini 40,00-50,00 aralıklarına atar...önümüzde çok değerli iki beklentisi var...birincisi norveçteki şirketin yarısının satın alınması haberidir...ikincisi de bilançosudur...ben bu bilançonun çok süpriz ve çarpıcı olacağını düşünüyorum...

ben bu bilanço ile berkosanın aydınlanmış yol haritasının piyasa tarafından görülmeye başlanacağını düşünüyorum...artan ciro...artan net kar..artan öz sermaye...bedelsiz potansiyelinin çok artması...bu bebek için güzel şeyler bunlar...bunlar da hissede heyecan yaratarak hisse fiyatının yukarılara gitmesine zemin hazırlayacaktır...sabırla beklemeye devam...hem de hiç trade etmeden...
    teknik olarak düzeltme bugün başladı...bence...
    3220 stop takip edilir....https://www.tradingview.com/x/ATINpcdc/
    3260 saatlikte defans tutulmazsa stop patlar....

bu arada yazdıklarınıza katıldığımı belirteyim....keşke sizin gibi yatırımcı olabilsek....
    teknikçiden yatırımcı olmaz
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

2. sevdim bunu da.. üstü para eder..

Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

3.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    teknik olarak düzeltme bugün başladı...bence...
    3220 stop takip edilir....https://www.tradingview.com/x/ATINpcdc/
    3260 saatlikte defans tutulmazsa stop patlar....

bu arada yazdıklarınıza katıldığımı belirteyim....keşke sizin gibi yatırımcı olabilsek....
    teknikçiden yatırımcı olmaz
    dün 32,02 yi görüp hızla yukarı çıktı...bir teknikçi olarak 32,60 aşağı kırılır kırılmaz satmış olmalısınız...geçmiş olsun dostum...hisse bu gün 37,38 i gördü...şu dakikada da biraz gevşeyerek 34,82 de işlem görüyor....sabır sabır sabır...nasip nasip nasip....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün 32,02 yi görüp hızla yukarı çıktı...bir teknikçi olarak 32,60 aşağı kırılır kırılmaz satmış olmalısınız...geçmiş olsun dostum...hisse bu gün 37,38 i gördü...şu dakikada da biraz gevşeyerek 34,82 de işlem görüyor....sabır sabır sabır...nasip nasip nasip....
    iyi niyetin için teşekkürler....
    brksn-atatp-kcaer senden....tnztp acemşahtan....binho-ekos-cates-vbtyz.....

temel anlamadığımdan....sizin gibi takip ettiğim kişilerin hisseleri temeli sağlam diyom....
    aralarında gezip duruyom....

geçmiş olsun kabul....çünkü 5k civarı lot kaybı var şimdilik..... haftaya nasipse fazlasıyla yerine koyarız belki.....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    iyi niyetin için teşekkürler....
    brksn-atatp-kcaer senden....tnztp acemşahtan....binho-ekos-cates-vbtyz.....

temel anlamadığımdan....sizin gibi takip ettiğim kişilerin hisseleri temeli sağlam diyom....
    aralarında gezip duruyom....

geçmiş olsun kabul....çünkü 5k civarı lot kaybı var şimdilik..... haftaya nasipse fazlasıyla yerine koyarız belki.....
    ben her trade yaptığımda yüzde 80 başarısız olmuşumdur...o yüzden lot kaybı hoşuma gitmiyor...onun yerine beklemeyi tercih ediyorum..o yüzden de yüzde yüz tekniğe güvenerek işlem yapan bir teknikçi dostumuzun bence çok kazanma şansı yok...tamam kazanır ama öyle 5-10 kat kazanması mümkün değil..belki de 3 kat kazanacağı yerde maximum bir kat kazanabilir....çünkü tahtacılar teknikçileri çok güzel avlıyorlar...istedikleri teknik görünümü verebiliyorlar...teknik olarak çok tuzaklar kurabiliyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. buda benden sıcak sıcak ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    buda benden sıcak sıcak ytd..
    https://resmim.net/i/ZQytNn

Sayfa 504/662 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz