Onemli Gunler Banner
Sayfa 504/774 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by erhanbabasi Yazıyı Oku
    soyle dusundun de sabh kaltıgımda safkr yenı ıs anlatması buyuk sıparısı gectım 1500 2500 mılyon uero sıparıs alsa ne guzel olur dımı bı hayal kurdum gercek olur mu acep yatırım amaclı degıldir
    Fırtına öncesi sessizlik

2. pıyasalar cosmus sen sakrak hadı safkar oturmaya mı geldın kalk hareket et bıraz yatırım amaclı degıldır

3. Elleme Paşami.kendince uzun vadede bir grafik çizmiş onu yaşıyor

4. 1547 adet lot hacmi ile tam bir oyundayiz .Allah kurtarsin

5. Bir tane k.y nin işlem yaptığını düşünmüyorum.kolat kolay da girmez

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bir tane k.y nin işlem yaptığını düşünmüyorum.kolat kolay da girmez
    Yapmasını zaten kardeş 10 iş günü küçük yatırımcı alıp satmasın bakalım ne yapacaklar eğer borsada var olacaklarsa birşeyler yapmaları gerekiyor klasik taktik bi kaç güne iş aldıklarını kapa haber verirler çünkü yeteri kadar düşürdüler patron ve spek alıştırdı milleti önce yüzde 5 yükselt sonra yüzde yirmi düşür iş aldığını açıkla yüzde 15 cepte kalsın bakalım nereye kadar dediğim gibi bu hisse borsada kalacaksa birşeyler yapacaklar sabır sabır sabır yatırım tavsiyesi değildir. ..

7. 22 ayda ezberlwtti hareketlerini.eyvallah. haklisin

8. Ne oldu küçük yatırımcı daha gelmiyor değil mi spek ve patron her geldiğinde pişman ederseniz küçük yatırımcıyı gelmez bugün borsa yüzde 2 artıda sen kimseyi ağına düşüremedin yerinde sayıyorsun tam tersi yüzde 2 ekside olsaydı borsa sen yüzde 6 düşmüştün işte bunun için daha kimse yeniyor bu numarayı ben diyorum şu kâğıtta ya patron değişecek ya spek başka türlü gitmez bu kağıt anlamsız bi savaş var herşey olumlu kağıt olumsuz fiyatlanıyor ne yabancı gelir ne küçük yatırımcı bu kafayla top çevirin aranızda bakalım nereye kadar yatırım tavsiyesi değildir....

Sayfa 504/774 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •