Sayfa 504/1967 İlkİlk ... 440445449450250350450550651455460410041504 ... SonSon
Arama sonucu : 15734 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. PisBorsacı
    @Pisborsaci
    Videonun sonunda eşeğin galip gelmesi az da olsa içimi rahatlattı.
    https://mobile.twitter.com/Pisborsac...82418966659072

Abi bu videoyu sabah kopyaladım, silinmiş. Izlemişsinizdir, izlemeyenler izlesinler. Eziyet gören, sabrı taşan eşek videosu. Bugün bir kaç tane daha eşek videoları vardı.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Tesadüf mü bunlar? Tesadüf olamaz. Görevli.
    Nuri yalan olum bu hikayeler. Nelerle uğraşıyorsun yaw!

https://tr.sputniknews.com/20150430/1015257973.html

3.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Nuri yalan olum bu hikayeler. Nelerle uğraşıyorsun yaw!

https://tr.sputniknews.com/20150430/1015257973.html
    Yalan olduğu belli zaten. Ben hesabın sahibi için yazdım. Böyle çok sayida hesap var. Aslında hepsinin ortak özelliği Türkiye hakkında olumlu eleştiri yapmaları. Eleştiriyorlar ama iyi olsun diye. Yıkıcı değiller.

4. Ali Osman Önder
    @aliosmanonder34
    ·
    12d
    8+8 Favipiravir ve türevlerinden ölen kişilerin yakınlarını 3 hafta önce avukatlarla bir araya getirmiştik. Tespit davası açılması kararı kılınmıştı. Bunun için hekimlerimizin yazılı mütaalası gerekiyordu. 3 hekimimiz ıslak imzalı bunu yazılı olarak verecek ve davayı açıyoruz.

5. Özgür Erdursun
    @ozgurerdursun
    ·
    2s
    SSK’da 5000 gün ile yaş şartı olmadan 3600 günle kadınlarda 50, erkeklerde yaş şartı ile emeklilik olacaktır. Bağ-Kur ve Emekli Sandığında ise kadınlar 7200, erkekler 9000 günle yaş şartı olmadan, 5400 günle ise K 50, E 55 yaş şartı ile emeklilik hakkı verilir diye düşünüyorum…

6. " Siz hakikati bileceksiniz ve hakikat sizi özgür kılacak " ( yuhanna 8/32 )
    Pilatus, “Demek sen bir kralsın öyle mi?”
    İsa, “Söylediğin gibi, ben kralım. Ben hakikate şahitlik etmek için
    doğdum, bunun için dünyaya geldim. Hakikatten yana olan herkes benim sesimi işitir."
    Pilatus “Hakikat nedir?"
    Hakikat, Iskeneriye Kütüphanesindeydi. Sırayla gelip, yaktınız orayı. Yetmedi, Haçlı Seferi yapacağız ayağına İstanbul'a geldiniz, istila ettiniz, yağmaladınız, Ayasofya'da kadınlara tecavüz edip, içki içtiniz. İstanbul Suriçi bronz, pirinç, demir heykeller, sanat eserleriyle doluydu. Bunları eritip, götürdünüz.
    Hıristiyan, Müslüman hiç fark etmedi. Afganistan'da Taliban ortaya çıktı, binlerce yıllık, devasa Buda heykellerini, Irak ve Suriye'de İsid, binlerce yıllık sanat eserlerini yok ettiniz.

Şimdi sokak aralarında kamyonetlerle dolaşıp, insanların defterlerini, kitaplarını, okul yılliklarini, ansiklopedilerini topluyorlar.

Dönüşüm ayağına yok edecekler. Hatıralar yok olacak. Unutkanlık yok mu sizde? Unutacaksıniz herseyi ve gecmiş silinip gidecek.

Metaversin ićine tikacaklar, oradan cikmayi da hatirlamayacaksın.

Cennet Bahçesinden geldin, geri gitmeyi unuttun. Sana cenneti vaad etiler ama cehennemi yaşattılar.

Içinde yaşadığımız "Korku ve Yalan Imparatorluğudur". Yıkılıyor.

Onlara inanma, metaverse girme, internetten alışveriş etme.

Nedir hakikat?

7. 📌Gecenin olayları

💥Mare'de Türk üssü bombalandı.

💥Kobane güneyinde SİHA saldırısı

💥Başkent Şam'a İsrail saldırısı
    Mare, Tel Rıfat'a çok yakın bir yer. Bir de burada Maneg havaalanı var. Bunlarin üçü de aynı yerdir. Mare'de bizim üs bombalandıysa bunu Esad güçleri yapmıştır. Şayet Tel Rıfat veya Maneg'den roket veya havan atışı olsaydı bunu pkk yapmiş derdik.
    Zaho'daki saldiriyi Tsk yapmaz. İran da yapmaz. Iran bunu milislerine de yaptirmaz. Bunu pkkya yaptirirlar. Cunku ortaya cikarsa ciddi ceremesi olur.
    Görüldüğü gibi ümmet diye bir şey yoktur. Bunlar düşmandırlar. Yüzlerce yıldır düşmanlık yapiyorlar.
    Yine görüldüğü gibi Israil'le "bu konuda" çıkarlarımız örtüşüyor.

8. CHP Dip Dalga Hareketi
    @chp_dipdalga
    KAMUOYUNA DUYURUMUZDUR
    1-Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin "KÜRDİSTAN" diye bir bölgesi de, "ZAHO" diye bir mevkisi de yoktur, Türkiye Federal değil "ÜNİTER" devlettir.
    2-Bir hukuk kurumu olduğunu unutup, terör örgütü propagandası yapmakla kendisini mükellef sayan ve TSK'yı PKK'nın propaganda dili ile eleştiren Diyarbakır Barosu son yaptığı açıklamalar ile +++

3-+++Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin değil, emperyalist güç odaklarının menfaatlerini öncelediğini açıkça ortaya koymuştur.

4-Diyarbakır Barosu'nun kamuoyunda büyük tepkiye neden olan açıklaması açıkça suç unsuru içermektedir.
    Üzülerek görmekteyiz ki, pek çok siyasi parti Diyarbakır Barosu'nun bu kabul edilemez açıklamasına "Siyasal oy kaygıları" nedeni ile gereken cevabı verememiştir.
    5-Diyarbakır Barosu haddini,de hududunu da bilmek zorundadır.

6-Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bölünmez bütünlüğü ve üniter devlet yapısından hiç bir siyasi kaygı,pazarlık ve "Oy getirisi" düşüncesi ile milim taviz vermeyecek olan CHP DİP DALGA HAREKETİ olarak+++

7-+++hukuku unutup,terör örgütü propagandistliğine soyunan Diyarbakır Barosu hakkında hareketimize dahil olan hukukçu partililerimiz ile birlikte en kısa süre içerisinde hukuki takip süreci başlatacak ve Diyarbakır Barosu hakkında hareketimiz suç duyurusunda bulunacaktır.
    8- Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emaneti olan bu ülkeye bedeli ne olursa olsun "HİÇ BİR SİYASAL PAZARLIĞA GİRMEDEN" ve hiç bir şart altında taviz vermeden sahip çıkmak boynumuzun borcu, hareketimizin "KIRMIZI ÇİZGİSİDİR"

9-YÜCE TÜRK MİLLETİNE VE KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...
    Mevcut Chp yönetimi defolup gidecek. Artık bunun başka bir çaresi yoktur.

Sayfa 504/1967 İlkİlk ... 440445449450250350450550651455460410041504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •