Sayfa 505/1004 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Viop LV

1. Herif genelde sattığında desteklerden çok alan olur ise bir tur daha güçlü bir şekilde satıyor. Milletin olmayan para ile aldığını biliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    BOFA'dan başka satıcı yok... bu satıcıların isteksiz olduğunu gösterir

985700 desteği bu yüzden çalışıyor

THY... 273 ü destek mi yapacak direnç mi ? pala onu hesap ediyor şimdi (bence direnç olacak gibi )

995000 geçilemeyeceği anlaşılır ve THY çözülürse... 977777 yi potaya sokar
    corttan iyi kar ettik... kurşun bol

thy izyeleceğim son kaatlardan hocam.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

3. Tüketici faizi artmış geçen gün %3,89 du %4,72 olmuş.

Bugün için kampanya vardı sınırlamalar haftaya başlıyor olabilir.

4. TOGG satışları nasıl acaba, AGHOL ve VESTL düşmüş geçen elektrikli araç satışları yavaşladı deniyordu.

Ocak 1625
    Şubat 1201
    Son düzenleme : ariston; 14-03-2024 saat: 13:59.

5. yeter amk bugun tepki ver mikecem
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bankalar en düşük seviyede tutunuyordu pat verdi.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    corttan iyi kar ettik... kurşun bol

thy izyeleceğim son kaatlardan hocam.
    268, hatta 266 görmeden rahatlamaz o kaat

vadelisinde 278,05 destek (2 kere ordan longlayıp yukarılardan verdim ) yine oraya geldi

GÜÇSÜZLÜK belirtisi

8. grafikte en son bölüm soğanın cücüğüne benziyor ama:

2010 yılından beri hiç terk etmediğim ve sürdürdüğüm çalışmadır,

EFG lerle başlayan (bir döneme imza atıyordu EFG siz piyasa dönmüyordu), YF ler le devam eden, şimdilerde BOFA lar la süre giden, arada unuttuklarım varsa alınmasınlar,...süreçte konu hiç değişmedi, şablon aracı kurumlar değişsse de, piyasa yapıcılar el değiştirse de aynen devam ediyor,..

yukarıya mavi üstüne enflasyon nedeniyle bir seri daha eklemem gerekiyor ama tek tek çizmem gerektiğinden çok zaman alıyor,..

2021 e kadar olan bölümde 1 birim takip ederken, Naci Ağbal sonrasında şu anda 3 birime çıktı, ne hikmetse kontrat fiyatları da o derece hatta daha fazla artışlar gösterdi,...

bir ara 1 birimi 1 kontrat fiyatıyla oranlamayı dahi düşünmedim değil,..mesela 2018 lerde sanırım 1000 TL civarları idi, şimdi kaç bilmiyorum ara sıra aracı kurum gönderiyor şu kadar oldu diye, ama viop yapmadığımdan,....en son 7000 TL ler hatırlıyorum, şimdilerde belki 8000 TL olabilir,..takibimde değil sonuçta,

benim çalışmam buna göre düz konuşursam 3381 tl, bu grafikteki kontrat ederi,
    bir sonraki seri grafikte gördüğünüz X şeklinde olanlar, 10143 yine düz konuşursam, henüz oraya geçmedim,...3381 şimdilik gereklilikleri sağlıyor, USD ÇILGINA DÖNERSE değiştirmem gerekir tabiki,..

kontratta bu 10000 üstüne gider nihayetinde, bende grafikte giderim,....

kontrat yerini bulursa bir süre sonra short gelir,...yani hakiki ayı shortu,...

diğer ölçümüz ise x bankın xu30 üstünde olması, benim orada bunu çokça yazdım, sağlıklı piyasa bu dedik, para evine bankaya dedik ve nihayetinde bunu sağladık,..bu olmadan olan tüm shortlar bir süre sonra döndü ve boğaya devam etti hep,..

bu piyasa enflasyona muhalefet eden bir piyasa, o nedenle dolara da muhalefet etmek zorunda,

bu nedenle dolar arttıkça piyasa artma eğiliminde, yani enflasyona değer eşitlemesi yapıyor,..
    taze kaşar fiyatları gibi,..
    enflasyon şiştikçe piysa da gücü nispetinde bunu sürdürebildikçe şişmeye devam edecek,..Naci Ağbal sonrası bu durum ivmelenerek devam etti, hükümet siyasi geleceği uğruna bu durumu körükledi, zaten son ortadox çu Naci Ağbalıda bu yüzden mb den aldılar ve USD 10 lardan 30 oldu,...

10 dan 30 olan dolara ekonomi extra yüklendi, dar gelirlinin yükü extra arttı,..bunun sonucunda siyasi fatura ağırlaştı,
    ağırlaşan siyasi fatura, İsveçe Nato da evet dedi, Ukraynanın peşinden ayrılmıyor, Suriyede Suriyenin bölünmesi demek olan güvenli bölgede ısrar ediyor nihayetinde MMU Kaan yaparken F-16 ya 24 mil usd toka etti,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Sayfa 505/1004 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •