Sayfa 506/1005 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Viop LI

1. Düzeltme gelmesi sağlıklı olan ama tüm Twitter düzeltme bekliyor. O zaman zor gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Her trentten faydalanma arzusu bence zararın sebebidir.

son 25 yıla bakarak şunu söyleyebilirim: 10 yılda 8 kere..yani her yıl %80 ihtimalle en diplerde GÜÇLÜ AL KOŞULU OLUŞUR.

Yılda bir kere bunu değerlendirsen zaten min dolar bazlı%50 nin üzeri oluşur...

GLOBAL PİYASA-BIST100-MEVSİMSELLİK-ALIRKEN ORTA VADELİ GÖS. DİP OLMASI...

Bu koşullarda lokomotiflerden 5-6 hisse alanın zarar etmesi imkansızdır.Hatta 4-6 içinde min %50 dolar bazlı kar olasıdır.

Karı realize edince de uzaklaşmak lazım..min 5-6 ay...

işte benim bundan sonraki yöntemim..

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Karı realize edince de uzaklaşmak lazım.. min 5-6 ay...

işte benim bundan sonraki yöntemim..
    Uzaklaşmak derken endeksi yada önemli hisseleri de TAKİP etmemek olarak mı algılan malı ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Uzaklaşmak derken endeksi yada önemli hisseleri de TAKİP etmemek olarak mı algılan malı ?
    Parayı borsadan uzaklaştırmak...ve yeni döngü-koşullar gelinceye kadar normal vatandaş gibi yaşamak.Çünkü kallavi trent olunca onun düzeltmesi en azından 3-5 ay sürer...

5.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Mehmet Şimşek özel bankaların sonunu getirir. Devlet bankaları artık soyulmayacağı için normale döner. Sanayi hisseleri x2 x3 rakamlara doğru ilerler.
    4 haziranda yazdık. Sanayi x2 x3 için çarpışmaya devam ediyor. 😆😆

6.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    O dolar seviyesi gelmez Seçbul'um, unutun onu, sşlin kafadan
    secbül para mı veriyor bu kadar tutuyonuz adamı. secbül dükkanın önünü temiz tut...

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Parayı borsadan uzaklaştırmak...ve yeni döngü-koşullar gelinceye kadar normal vatandaş gibi yaşamak.
    Çünkü kallavi trent olunca onun düzeltmesi en azından 3-5 ay sürer...
    Teşekkür ederim

yüzlerce senet'in FORMASYONLARI başka bir seçenek olamaz diye anlıyorum doğrudur değil mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim

yüzlerce senet'in FORMASYONLARI başka bir seçenek olamaz diye anlıyorum doğrudur değil mi?
    Elbette her zaman endeksten bağımsız giden hisseler var..Ama benim yöntemim endekse oynamak olduğundan direk endekse bağlı hisselere giriyorum(kchol-garan vs.)..

Endeks uygunsa bu hisselere...Bunların endeksten ayrışması zor..ama diğer 500 hissenin elbette özel formasyonu olabilir..

Sayfa 506/1005 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •