Sayfa 506/571 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon
Arama sonucu : 4563 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Dün Euro enflasyonu gelmiş yıllık %16,5 aylık %2,6 . Faizleri de sıfır mı eksi mi. Elinde para tutam şirketin parası yılda %16,5 eridi. Bu ortamda bir şirket için yapılabilecek en iyi şey yurtdışı satışlarını iyice artıracak biçimde borçlanıp yatırım yapmak gibi. Anadolu Efesin de durumu o. Ben geçen ay 21 civarından girdiğim için mutluyum . Uzun vade düşünüyorum. Hala büyük çoğunluk gümüş teyim gerçi. Gümüş dinamiklerini onun konusuna yazarım. Herkese hayırlı kazançlar..

2. Çüş hiç takip etmedim Euro'da enflasyon 16.5% ise durum çok kötü. Bütün dünya için kötü.

Hissemize bak karı 2 ye katlamış ama tahta da ki amca hisseyi becermeye başladı...Karı bağenmemiş galiba....Neyse temettü dönemi öncesi burada bol poz açarız ...Bu hissenin gitmeye niyeti yok

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Çüş hiç takip etmedim Euro'da enflasyon 16.5% ise durum çok kötü. Bütün dünya için kötü.
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...seldi-41932126

Bende ilk youtube takip ettiğim bir yerde gördüm ilk.

5.  Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Dün Euro enflasyonu gelmiş yıllık %16,5 aylık %2,6 . Faizleri de sıfır mı eksi mi. Elinde para tutam şirketin parası yılda %16,5 eridi. Bu ortamda bir şirket için yapılabilecek en iyi şey yurtdışı satışlarını iyice artıracak biçimde borçlanıp yatırım yapmak gibi. Anadolu Efesin de durumu o. Ben geçen ay 21 civarından girdiğim için mutluyum . Uzun vade düşünüyorum. Hala büyük çoğunluk gümüş teyim gerçi. Gümüş dinamiklerini onun konusuna yazarım. Herkese hayırlı kazançlar..
    "AB'de ÜFE, eylülde bir önceki aya kıyasla yüzde 2,7, geçen yılın aynı dönemine göre de yüzde 16,2 yükseldi."

%16.5 yıllık enflasyon demiyor, ÜFE önceki yılın aynı dönemine göre 16.2% yükseldi diyor. Tam bir clickbait haber.

Hürriyet'i önceki bilgisayarımda DNS'den engellemiştim yanlışlıkla bile açamayayım diye.

Gerçek enflasyon oranını veya ÜFE'yi haberin hiçbir yerine yazmamışlar.

6. Euro bölgesinde ortalama enflasyon 3.4% civarı.

https://ec.europa.eu/eurostat/docume...021-AP-EN.pdf/

Yine yüksek tabi verdikleri negatif/0% faizi düşününce.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Euro bölgesinde ortalama enflasyon 3.4% civarı.

https://ec.europa.eu/eurostat/docume...021-AP-EN.pdf/

Yine yüksek tabi verdikleri negatif/0% faizi düşününce.
    Teşekkürler bilgi için . Yani enflasyonun yükselme oranı %16.5 anladığım kadarıyla. Anladım. Teşekkürler bilgi için...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    "AB'de ÜFE, eylülde bir önceki aya kıyasla yüzde 2,7, geçen yılın aynı dönemine göre de yüzde 16,2 yükseldi."

%16.5 yıllık enflasyon demiyor, ÜFE önceki yılın aynı dönemine göre 16.2% yükseldi diyor. Tam bir clickbait haber.

Hürriyet'i önceki bilgisayarımda DNS'den engellemiştim yanlışlıkla bile açamayayım diye.

Gerçek enflasyon oranını veya ÜFE'yi haberin hiçbir yerine yazmamışlar.
    Aynen. Ona bakarsan burada resmi üfe % 40 üzeri.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 506/571 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •