Sayfa 508/555 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Yalnızca granite vardı hocam, escar bu çeyrek..
    Valla hocam o kadar sinirlendim ki; artık uzun müddet bakmam infoya. Bu gy gideri şirket batırır. Sizinde yorumunuzu bekliyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by coltra Yazıyı Oku
    O para bizim değil müşterilerindi zaten.
    açabilir misiniz biraz?

3.  Alıntı Originally Posted by yunusucr Yazıyı Oku
    açabilir misiniz biraz?
    Emaneten şirkette tutulan müşterilerin parası diyebiliriz.

Şirket bu bilançonun satış getireceğini bilmesine rağmen kasadaki parayla milletin hissesini aldı.. 1.2milyon lot 5 milyon lira para yapıyor. Bunun haricinde Hedef'in diğer firmalarına da alım yaptırdı, yani her şeyi bile bile bu alımların olmasını anlamak güç.(bilmediğimiz bir şeyler mi var diye düşünüyor insan o yüzden de satışa elim gitmedi)
    Maalesef yönetim ciddi art niyetli bilmiyorum nasıl olacak sonumuz.
    Biz bu kadar düşünüyoruz ama NNF ne yapacak o da ayrı konu.

5. Faiz giderleri ve genel yönetim gideri bize bu çeyrek ekstra 20 milyona mal oldu ; yani 20 milyon para bu adamların ya kötü yönetimi yada kötü niyetine kurban oldu. Şirketin pay alımınıda şuna bağlıyorum; nihayetinde nnf de bunların; ve infonun düşüşü bunların fondan kaçışa sebep olur. O yüzden alıyorlardır.

Yinede hacimlerin artacağını düşünüyorum hatta borsada ralli beklediğim için mevcut malımı tutmaya devam edeceğim; ama tek lot almam.

Birde en çok kızdığım ulan siz aracı kurumsunuz bu nasıl faliyet raporu.

6. ben piyasanin negatif tepki vereceğini düşünmüyorum..hisse bunu fiyatladi bence..gelecek çeyrekler işlem hacmi anlaminda daha iyi olacak buda fiyata yansiyacaktir..ilk tepki mal kapmak için aşagi yönlü sonra toparlayan bir dönüş yarin ki hareket beklentim..

7. Rezalet bir bilanço.. En kötü 15m bekliyordum.

8. Genel yonetim gideri rezilligini bi kenara birakiyorum. Ona ragmen 30m favok var. Ama Finansman gideri 6 dan 14 e cikmis. Kasadaki paranin faizsiz mevduatta fln tutulmasi lazim bunun olmasi icin. Ve musterinin parasi fln degil sirketin kendi parasi .bedelli sermaye artirimi ve son 6 ceyregin karlarindan bahsediyorum. Ben birsey anlamadim. Icinde bulunan insanlar yuzunden guvendigim ve calistigim bir kurumdu. Benim icin bitti. Hesabimi da eski kurumuma tasiyacagim.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 508/555 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •