Sayfa 508/682 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 5450 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. 1 üye 2 ziyaretçi. Sabahlari genelde böyle, düşmeye başlarsa forumda çıt yok, suratlar asık, moraller bozuk. Kimse forumda olmuyor, düştü ya artık o günün dibini gördü yukarıya kafasını çevirdi forum bir anda dolusuyor.
    Bakalım bu sabahta o sabahlardan mı olup aşağı mı çevirecek yoksa yukarı alıp tersi mı olacak. Yukarı alırsa eğer forumda yazışmalar sabah erken başlar. Almazsa yine dejavuya devamke..
    Ytd.

2. 1 üye 5 ziyaretçi. Bu ziyaretçiler gerçek yatırımcı, işte bu. Diğerleri yanaktan makasci 😊 ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Kamyon sürücüsü yok, lastikler patlak! Jantta gidiyoruz. Teb dün fitili ateşlemiş sanki ama kendi ortalarda yok, sen dün geri döndün! Senin o muhteşem dönüşlerin, kabus gibi ortam 😊 ytd
    Dün kamyon deyince bugün kamyoncular karambarcilar derneğinde yazmışlar!

Almanya'da sanayi üretimiyle güçlü bağlantısı olduğu öngörülen kamyon
    otoyol kilometre endeksinde artış yaşandı.

Almanya Federal Mallar Taşımacılığı Ofisi (BAG) ve Almanya Federal
    İstatistik Ofisi (Destatis) tarafından hesaplanan verilere göre,
    Almanya otoyollarında dört veya daha fazla dingilli kamyonların yaptığı mesafe Nisan ayında bir önceki aya göre yüzde 0,9 arttı.

Takvim etkisi ayarlanmış verilere göre, geçen yılın aynı ayı ile karşılaştırıldığında yüzde 0,2 artış görüldü.

Karayollarındaki kamyon kilometresi, sektördeki mevcut ekonomik gelişmelerin erken göstergelerine işaret ediyor. Dolayısıyla kamyon kilometre endeksi ile ekonomik faaliyet endeksleri, özellikle de imalat üretim endeksi arasında açık bir bağlantı olduğu belirtiliyor.
    Dün kamyon deyince bugün kamyoncular karambarcilar derneğinde yazmışlar!

Almanya'da bugün Mart ayı için açıklanan sanayi üretiminde yüzde 0,4 düşüş yaşandı.

4. Takas değişiminde TEB yatırım satış ile kafada başladı. Ne ilginç değil mi?
    Sen raporu yapana kadar birşey yapma, hisse 26 lari falan görsün. Hatta Ocaktan itibaren rapora kadar mal arttır. Ytd

5. Hatta dünde yazdım bu rapora kadar sektör belli değil miydi? Sen kar beklentisini tutturabildin mı gelen son çeyreğin? Madem o kadar kötüydü niye aldın gibi gibi.. sizi gidi sizi.. seviyorum hepinizi.. ytd

6. Demek ki piyasada mal yok, verin gari kim almak istiyorsa. Verin verin. Benim adım spenc sonunda tahtacıyi ben öpencc.. ytd

7. TEBside mı sunucan, yoksa düdüklüde mı? Ytd

8. Bu tahtaciyı öpene henüz denk gelmedim, belki sen bir ilk olabilürsün spenc hc

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 508/682 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •