Onemli Gunler Banner
Sayfa 509/1030 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Burgan dijital, müşteri temsilcisi 26.25 veriyoruz, pzt oranlarda düşüş bekleniyor dedi. Teşekkür ettim

Alıntı Originally Posted by Luckyboy Yazıyı Oku
    Burgan dijital, müşteri temsilcisi 26.25 veriyoruz, pzt oranlarda düşüş bekleniyor dedi. Teşekkür ettim
    Ya delirttiler. Sabah bankayi aradim 27.5 veririm dedi. Oglen dijitalden aradilar...ee siz hesap acmissini para yollamamissiniz...size ozel oran verecegiz yuksek dedi. Aha dedim 30 geliyor. Dedi 26.75 veriyoruz. Dayanamadim...

Sizin bankanizda ciddiyet goremiyorum kafa mi yapiyorsunuz. Dijital sozum ona daha yuksek verecekti siz subedeb daha dusuk veriyorsunuz dalgami geciyorsunuz dedim. Hesabimi acil kapatmalarini talep ettim. Rezillik resmen bakkal gibi calisiyorlar. Ben o riski alip o bankaya tek kurus havale yapmam
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ya delirttiler. Sabah bankayi aradim 27.5 veririm dedi. Oglen dijitalden aradilar...ee siz hesap acmissini para yollamamissiniz...size ozel oran verecegiz yuksek dedi. Aha dedim 30 geliyor. Dedi 26.75 veriyoruz. Dayanamadim...

Sizin bankanizda ciddiyet goremiyorum kafa mi yapiyorsunuz. Dijital sozum ona daha yuksek verecekti siz subedeb daha dusuk veriyorsunuz dalgami geciyorsunuz dedim. Hesabimi acil kapatmalarini talep ettim. Rezillik resmen bakkal gibi calisiyorlar. Ben o riski alip o bankaya tek kurus havale yapmam
    EFT limit arttırım talebinde bulundum, 2 iş gününde sonuçlanacak dediler. SMS le bilgi gelecekmiş. Hayırdır inşallah 🤔 İki iş günlük ne varsa..

4.  Alıntı Originally Posted by kredinotuforum Yazıyı Oku
    Makalemızın güncellemesı adına sizlerin desteklerınızı beklıyorum

En Yüksek Faiz Veren Bankalar buradan yorum atarak bilgilerı verırsenız çok iyi olacak teşekkürler şimdiden
    Eğer gerçek para sahiplerinden destek , itimat ve itibar sağlanmak isteniyorsa tcmb'nin fonlama faizinin altında oran veren *hiç bir* banka listeye alınmamalıdır.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by Luckyboy Yazıyı Oku
    Burgan dijital, müşteri temsilcisi 26.25 veriyoruz, pzt oranlarda düşüş bekleniyor dedi. Teşekkür ettim

Burgandaki İşlem Tipleri

1-Normal Şube Aylık Vadeli
    2-Şube Overnight Günlük
    3-Burgan Güldüren Günlük
    4-Burgan Dijital Günlük
    5-Burgan Dijital Aylık Vadeli
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

6. Vakıf mt pazartesi oranlar 2 puan düşecek dedi. İnanmadım bakalım ne olacak. %23-24 e düşer dedi

Teb marifetli 24 ile devam ediyorum

7.  Alıntı Originally Posted by ZinnurHanım Yazıyı Oku
    Vakıf mt pazartesi oranlar 2 puan düşecek dedi. İnanmadım bakalım ne olacak. %23-24 e düşer dedi

Teb marifetli 24 ile devam ediyorum
    Hayırdır ortalık düzeldi de haberimiz mi olmadı. Neyse devam etsinler bu kafayla

8. Eylül ayının enflasyon rakamını ekim 3 .te açıklanacak.gerçek oranı açıklarlarsa. bu bankaların düşürdüğü oranlar tekrar yukarı yapar
    Benim endişem oki enflasyon oranı alicengiz oyununa kurban gidecek. çok iyi beceriyorlar. bu zamlar hiç olmamış gibi bir oran çıkarbilir karşımıza.

Sayfa 509/1030 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •