Sayfa 509/1078 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Merhum Kaddafi petrol gelirleri Libya Halkınındır dedi; elektriği, suyu, doğalgazı,
    eğitimi, sağlığı, ilacı bedava yaptı; evleneceklere daire, ihtiyaç sahiplerine yarı
    fiyatına araba verdi de ne oldu? Halk kadir-kıymet mi bildi?
    Halk böyle şeylere alışkın olmadığı için çok sevindi ve sevgi gösterileri sırasında aşırı sevgiye maruz kalan Kaddafi mutlu bir şekilde öbür dünyaya göçtü, kendisi ayrıca petrolü dolarla satmayacağım demişti galiba Saddam dan hiç ders almadı, birde sanırım Avrupa’ya güvenmek gibi bir hata yaptı,

Konu dışına çıktık ama insan nankör bir canlıdır, bir hayvana bir dilim ekmek verin sizin etrafınızda pervane olur ama bir insana bir dilim verince çoğunun sizde kaldığını düşünür...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Filozoflar bile bir hayvansever olarak sizden taraf çıkarken
    ben ne diyebilirim ki?
    Biraz sonra Sn. T/A gelir ve burayı kıraathaneye çevirdiniz
    derse hiç şaşırmam.

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

3.  Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    ben ne diyebilirim ki?
    derse hiç şaşırmam.

korkanı bilmem ne yapayım anında küfür basarım!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    ben ne diyebilirim ki?
    derse hiç şaşırmam.

Güzel sohbet olmuş...

Böyle sohbetleri daha sık yapmak lazım ki; bazı şeylerin arka bahçeleri daha net görülebilsin...

Borsadan; K/Y akıllı olursa, B/Y 'den daha güzel kazanır. Tecrübe ile sabittir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Güzel sohbet olmuş...

Böyle sohbetleri daha sık yapmak lazım ki; bazı şeylerin arka bahçeleri daha net görülebilsin...

Borsadan; K/Y akıllı olursa, B/Y 'den daha güzel kazanır. Tecrübe ile sabittir...
    İşte bu yüzden onlarda bizim hem aklımızı alıyorlar hem paramızı

Ama ben suçu artık kendimde arıyorum, borsada az çok dümenlerin döndüğünü bilerek girmiştim ama işin bu kadar cılkının çıktığını tahmin edememişim, hakkımızda hayırlısı bakalım
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    İşte bu yüzden onlarda bizim hem aklımızı alıyorlar hem paramızı

Ama ben suçu artık kendimde arıyorum, borsada az çok dümenlerin döndüğünü bilerek girmiştim ama işin bu kadar cılkının çıktığını tahmin edememişim, hakkımızda hayırlısı bakalım
    Borsada ve artık ticarette çok dalavere dönüyor. Borsada olanlar ayyûka çıksa da SPK gerçek anlamda tedbirler al(a)mıyor!

Fakat şu bir gerçek ki;

- Para miktarı arttıkça kıvraklık azalıyor. Her hisse ile işlem yapmak mümkün olmuyor. Bu nedenle b/y çıkarken hep borsa göçüyor. Onların satışlarını karşılayacak aynı güçte ve ters yönde beklentili bir alıcı bulmak her zaman mümkün olmuyor...

Rahmetli babam hiç bilmeden ilk borsa açıldığı günden ölene kadar borsa ile ilgiliydi ve yapmış olduğu birikimleri zamanında hep borsadan yapmıştı. Sonra yaşlanınca ve para miktarı da çoğalınca işi kıvıramaz oldu. Bana da itibâr etmeyince son 10 yılda, ilk 20 yılda kazandıklarını göreceli olarak kaybetti denebilir. Elindeki para miktarı azalmasa da enflasyon ve döviz artışına göre elindeki meblâğ değer kaybetti.

Yaşlanınca bizler de mi öyle olacağız? Ben zaten ilk fırsatta işleri okulu bitirir bitirmez oğlana devredip çıkacağım. Kısmet, o günleri görebilirsek ve yapabilirsek...

Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

Temel Tablolar da güncellenmiştir...

Site Grafikler Linki: http://teknik-analiz.com/grafikler.html

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

Sayfa 509/1078 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •