Onemli Gunler Banner
Sayfa 509/1013 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Zenginin malı züğürtün çenesini yorarda..

Devletlu'nun çenesini yormaz..

Özelikle yılan denize düşünce..

Öylemiydi o söz ya...
    Gencligimizde güzel günlerdi.umut vardı.genctik çalıştık cabaladik mal mülk sahibi olduk..
    Ama sahip olduğum malların hiç bir değerinin olmadığını yeni yeni anladım.
    Hep derlerdi nakit candır..
    Evet nakit can simitidir.
    Keşke şuan bütün mal varlığım nakit olsaydı.kirada dahi oturmaya razıydım.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Gencligimizde güzel günlerdi.umut vardı.genctik çalıştık cabaladik mal mülk sahibi olduk..
    Ama sahip olduğum malların hiç bir değerinin olmadığını yeni yeni anladım.
    Hep derlerdi nakit candır..
    Evet nakit can simitidir.
    Keşke şuan bütün mal varlığım nakit olsaydı.kirada dahi oturmaya razıydım.
    Evet, haklısınız, çalıştık çabaladık..çoğumuz sıfırdan mal mülk sahibi olduk..sanırım 90'lı yıllardan yaklaşık 2008'e kadar (hadi diyelim 2012-2013) kendimizce kazandığımız para fena değildi..bundan sonra gençler onuda bulamayacak gibi..hadi bizler çoğumuz yokluğu biliriz..gençlerde oda yok..onlar için zor olacak..Tabii ana babalar içinde ..

2001 krizinden sonra devletin borçlarını ödeyememe durumu olduğundan birikimimi mala yatırmayı düşünmüştüm..öylede yaptım, bir arsa almıştım..

Artık böyle bir şeyi, yani birikimi mala yatırmayı düşünemez oldum..dediğiniz gibi nakit önemli artık..Geçen seneye kadar oturduğum evi değiştirmeyi düşünüyordum ama bu yüzden vazgeçtim..gerçi nakit eriyen bir kral ama hiç yoktan iyidir..orası ayrı ve uzun bir konu..selamlar..

3. Nakit'in düşmanı enflasyon.
    Enflasyon patladımı; hoop naktin yarısı gitti...

Bankada döviz var.
    Çok olağanüstü bir durumda döviz mevduatı yerel paraya çevrilir, sonra...
    Enflasyon patladımı; hoop naktin yarısı gitti...

Yani parayı kazanmak bir dert, korumak ayrı dert.

4.  Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    Madem her fanteziler gerçeğe dönüşüyor;

Bir gün sabah kalkmışsın bakmışsın ki, ülkede ki her şey varlık fonuna geçmiş, varlık fonu da evimizi, tarlamızı, arabamızı her şeyi KATAR'lıra satıp devretmiş..

delikanlı geçinen karadenizlileri göreceğim 10 yıl sonra, araplar tepsi içinde kime göbek attıracak..?

5. Değerli Üyeler,

Çaykur'un Katarlılara satıldığına dair haberler tümüyle Çaykur Genel Müdürü tarafından yalanlandı.

LİNKİ:
    http://www.businessht.com.tr/guncel/...aykurdan-yanit

6. Caykur falan gibi isletmelerle ugrasmaz bu katarli agabeyler. Gelir levent/maslak hattinda arazi alir. 30 katli rezidansi diker. Metrekaresi 5000 usd civari cakar, nakiti toplar gider. Ha birde rezidansin yonetimi kendisinde kalir. Ordan da hane basi 1500-2000 tl toplar. Corba parasini cikartir. Geriye donup bakarsiniz; 100 birim doviz geldi, 200 birim doviz cikti. Elde var -100.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by best Yazıyı Oku
    delikanlı geçinen karadenizlileri göreceğim 10 yıl sonra, araplar tepsi içinde kime göbek attıracak..?
    Bende bir Karadenizliyim(ARTVİN/ARHAVİ ) ve Çayımda var. Aynı şekilde yöremizde herkesin az çok Çayı vardır. Ancak Yöremizdeki en fakir bile Çaydan geçinmez. Çayı, Gürcistan'dan gelen işçilere toplatılarak başta Çaykur Müdürlülüğü olmak üzere piyasaya satılır. Özetlersek Karadenizli için Çay, geçim kaynağı değil; sadece maaşına ek gelirdir.

Karadenizlileri nitelerken saygılı OLUNUZ !
    10 Yıl sonra Türk çayını çok ararsınız !!!
    Ayrıca Terör örgütlerini bu Ülkede bölgesini sokmyacak kadar delikanlı bir bölge varsa o da KARADENİZDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Özyurtlar yanlış bilmiyorsam inşaatçı. Ev yapıp satıyorlar...
    Şimdi ortalama bir evi 1 milyon dolar desek 120 milyar dolar etmesi için 120.000 tane konut yapıp satmasi gerek...
    İstanbulda 2.200 bin ev varmış. Bunun yaklaşık %5 i kadar ev yapıp satacak...
    Vay be....��������

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    3. köprünün etrafına yapılacağına bahse girebilirim.
    18.04.17

https://eksisozluk.com/yavuz-sultan-...lmasi--5349645

http://odatv.com/dev-kamulastirma-ka...204171200.html

22.04.17

Sayfa 509/1013 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz