Sayfa 51/990 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Viop XLVII

1.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Takip ettiğim tahtalarında bir çoğunda INFO birinci veya ikinci satıcı. (DOAS, ISMEN, THYAO, KCHOL vs.)

Bunlar da mı operasyoncu oldu?
    Dün millet panik olup NNF ve HKH'ye sat emri vermiş olabilir. Bu iki fonda da çok fazla KY var

2. Bugün cuma, mübarek günde birbirinizi kırmayın arkadaşlar para kazanılırda kaybedilirde, önemli olan sağlık... Her gün para dağıtıyorlar burda, yarında siz kazanırsınız üzülmeyin boşuna

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

3. İyice asosyal mi olalım? Hem geyik hem iş... İşyerinde çalıştığınızda arkadaşlarla konuşulmaz mi?
    Çok parası olanın bu forumlarda işi ne lafını hiç anlayamadım. . Piyasa kolamak fikir alisverisinde bulunmak niye saçma olsun ki?
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    1 milyon dolarlık adamlar mı viop oynuyormuş ...750.000 DOLAR MI KAYBETMİŞ OHA NEDİR BU

bu forumda şaka filan mı....35.000 doları VİOPTA sıfırlayınca ,kaybedince 4 gün uykularım kaçmıştı 1 ay psikoloji dağıldı ki aylık geliri gayet iyi olan biriydim,

1 milyon dolar +atölyem 10 çalışanım olsa ev araba filan foruma güneş gözlüklü tatil foto atardım pek de tartışmöa girmezdim o paraya internet ortamında viral reklam ve mavi tikli sosyal medya hesapları ile ülke çapında tanınır bir sima olur sosyal medyaya takılırdım bu forumda ...sohbet eden arkadaşların %99 500.000 usd altıdır veya foruma aşırı bağlı gizli zenginlerdir

yazı yazma merakı olmadan bir varlıklı insan neden gelsin burda takılsın mantıksız bir zevk bu ancak takıntı filandır
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Dün millet panik olup NNF ve HKH'ye sat emri vermiş olabilir. Bu iki fonda da çok fazla KY var
    Olabilir Hocam, hisseler de o fonlarda olanlar zaten.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Forumda kavga çıkınca sert hareket gelir bu böyledir. Sırf bunun için bile takip edilir

6. valla bu yukseliste bana suni ben hemen bır atraksyıon beklemiyorum da olur sa da sasırtıcı olur ) ocak ayı testere ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ugusek Yazıyı Oku
    Mevlana demişti sanırım, Mesnevi'sinde : "Cinsler cinsleri çeker" diye. Buraya da uydu sanki.

Sağlıkla...
    Giriş cümlesi katranı kaynatsan olur mu şeker değil miydi.

8. Batacak adam her türlü batar..Çıkarken short yapar batar, düşerken long yapar batar. Hatta borsa yatay takılsın, çok daha kolay batar.

Bir defa battın, haddi işi öğrendin diyelim, sonra yine batıyorsan, en büyük kazanç senin bu işleri bırakman olur...Herkes piyasalarda işlem yapıp para kazanacak diye bir kural yok.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 51/990 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •