Sayfa 51/503 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 401 - 408 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Yeminle kendinden başka kimseye oynamıyor bu kağıt. 4.40 dibine kadar Vangd da aynen böyleydi sonra yavaş yavaş düzeldi ve bu gün 6.79 dan tavanda. Zor kağıtlar bunlar. Elbet bu da gidecek ama gidinceye kadar epey bir çektirecek sabrımızı zorlayacak.

Maalesef Trade amacından başka birşey göremiyorum. Ani bir sıçrama yapmadıkça sabır taşımızı çatlatmaya devam eder. Ve mecbur bekleyeceğiz özellikle kendi adıma çünkü ne kadar çok kağıt değiştirdiysem o kadar çok zararı oldu. Örneğin şu Vangd da bile bekleseydim şu anda portföy limitim çok daha yukarılarda olacaktı. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Şahoooliii..
    Fibonacci paraya para demiyor..
    Şu endekste nereye dokunsan kar yazıyor..
    Sırf senin yüzüne buraya yazmıyorum.En boş yazan sensin.Hiçbir faydan yok..
    Burada yararlı paylaşan herkesi kacırmak için elinden geleni yapıyorsun..
    Elinde 1 lot bile hisse olduğunu bile düşünmüyorum..
    Yani şaholi ne halin varsa gör..
    Boş boş yazmaya devam et

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen dolu yazıyorsun ya PESSS ! yanı bunu ınanarak , kendının anlamlı bırseyler yazdıgını dusunuyorsun ya pes !! dostum sen sınsı sındsı kagıdımız gıdıyor dedıkten sorna bu ulke kurlar % 50 yukseldı- enflasyon % 50 yukseldı - borsadakneredeyse tum kagıtlar % 100 çıktı, sen sınsı sınsı gıdıyor dedım. ve hala komık olan ne bılıyormusun, kendının degerlı bılgıler paylastıgına ınanman.. şaka gıbı, cahil ozguvenı bu olsa gerek, sığ ve patron hıssesınde grafık cızıp beklentı yaratan, ama yazdıgı bır tane öngöru çıkmayan adam benım yuzumden yazmıyormuş.. dostum siz çok yazdınız, çok da can yaktınız.. şimdi konuşacak lafınız kalmadı onan susuyorsunuz, ama helal olsun öyle çıgırtaknsınız kı yazmamanıza bıle kılıf bulmuşssunuz. rıca ederım yazmayın olur mu ? siz zaten görevınızı yaptınız.. sahıbınız kızaga cektı sızı..gulerde adam % 50 payını % 25 ındırdı ( a1 gırısım )- haftalardır a1 ın sermaye onayı gelmedı. tek sıkayet metnı yazmadınız.. sız yatırımcı degıl, uşaksınız.. uşak..

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sen hakikaten süzme gerizekalısın şahooo

hukukçu olan hissedarxd ama nedense sadece benim metni merak ediyorsun. niye ?

burda hergün patrona methiyeler dizdiğini bütün forumun malumu ! kimin patronun adamı olduğu belli yani
    dun hıssedar benım gulerde payım yok dedı, ama yınede ıtıraza şunları yazılmalı dedı.. ayrıca rtalb ıcın yazdıgı sıkayet metnının görselını burda paylastı.. gelelım sana ya sen ? ya sen? şıkayet yazdın mı ? hayır , yazsan neden paylasmayasın '1 bızde faydalanır degıstırı gonderırız. patrona methıyeler dızmedım ben adam ne dedıyse soyledıklerını aktardım. ama sen . sureklı bılınc altında algı yaptın kı. BUGUN REFIK BEY BILE ; IK IKI KELAM OZUR DILE DIYE DILE GETIRDI..

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    ya sen? şıkayet yazdın mı ? hayır , yazsan neden paylasmayasın '1 bızde faydalanır degıstırı gonderırız. patrona methıyeler dızmedım ben adam ne dedıyse soyledıklerını aktardım. ama sen . sureklı bılınc altında algı yaptın kı. BUGUN
    özel mesaj attım sana ! cimer başvuru numarası orada mevcut !
    biz senin gibi sahtekar değiliz, yazdık dediysek yazdık

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    özel mesaj attım sana ! cimer başvuru numarası orada mevcut !
    biz senin gibi sahtekar değiliz
    bunun ıcerıgını nerden bılelım ? kıme aıt oldugunu nerden bılelım.. anlamıyormkı burdan neden paylasmıyorsun. paylasmazsın, cunku koyuleyen yorum yazamazsın, yada yazdın baskalarıda faydalanır gonderırı dıye yazamazsın..bak dostum burdan ben ne yazdıgımı yazdım, hıssedar yazdı. pekı sen? sen neden yazmıyorsun ? bu bıle senın hakkında dusuncelerımızı destekler...

6. evet dostlar, iğenının delıgındekı bılgıyı cıkarıp sözum ona bıze ıyılk ıcın paylasan hayek, neden tek bır şıkayet metnını burda paylasmaz ?? yazdıklarımda haklımıyım. burda hepımızı zaman zaman sesımızı yukselterek patrona kızdık, pekı ya bu hayek neden tk sıkayet yazmaz ? gulerde yuklu pozsıyonum var der, ama gulerım a1 uzerındekı payı azaltılır tek sıkayet yazmaz , neden ?? hayek ve fıbonaccı, bunlar gaz alırlar gıderler, krız zamanı sessız olurlar..kızmalar , şikayet etmezler ve hep mutludurlar fark ettınız mı ? şu an bu hıssede olupda mutlu olan tek kısı patron ve adamlarıdır..

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sana soru: RTALB'in A1 Capital'den olan geçmiş yıllar kâr alacağı ne kadar ?
    24 saatten fazla oldu. Soruya cevap verememiş.

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    24 saatten fazla oldu. Soruya cevap verememiş.
    kıme sordun ben kacırmısım ? hıssedar bu hayek nıye sıkayet metnı yazmıyor. gulerde yuklu malım var dıyordu, sence neden ?

Sayfa 51/503 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •