Sayfa 51/76 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 401 - 408 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

Bu şirketin piyasadaki lotu ve yaptığı işi ortada. Bilmiyorum. İnatla toplayacağım. 2500 lota kadar çıkarım düşüş devam ederse. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. Şiket sahipleri bu kadar şirketinin arkasında dursa neler olmaz yukarıda şirket sahibiyle by ve spek tepişiyor aşağıda biz ky larda takım tutar gibi birbirimize giriyoruz boşverin arkadaşlar şurada 3 kuruş cebimize nasıl girer diye bakıyoruz varsa bildiğimiz paylaşalım.

YTD.

3. Accik takip için aldım %20 düştü 🙂 inceleyecez mecbur. Bu şirketin yaptığı işi Dünyada sadece iki şirketin yapması çok da önemli değil. Bunun ciro'ya ve net kara katkısı önemli.

Patron 2025'te 80 100 milyon dolar civarı ciro hedefliyor. Burada en iyi ihtimalle 400 500 milyon tl'lik net kar demek. Prospektif fk bile 12-15 arası.

Sanki bana 2025'i kitlediler 😂😂

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    tabandan 1 lot aldım haberiniz olsun
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    tabandan 1 lot aldım haberiniz olsun
    70 den alacaktınız ortalama mı yaptınız

YTD.

6. Burada herkes eline göre konuşuyor. Fiyattan ziyade şirket ile ilgili bilgi paylaşılsa daha faydalı olmaz mı ? Ha bu arada böyle bir şirketi
    bedavaya kimse vermez.
    Y.T.D

Bazen laf ola torba dola derler ya o yani...

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. Aynen katti abi

Sayfa 51/76 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •