Sayfa 51/1019 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Viop XLV

1. Gelelim pıst 100 benim meşhur rakam 3900 kapanış yapmış ,yorgunum dostlarım yorgunum artık diyor endeks
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    ISC girdim yaya kaldı diye güzel bir hoşgeldin yaptılar
    ufak ufak mal veriyorum bankalarda elimde bir tek ak kaldı.
    FORMASYON AVCISI -53

3. Bak brezilyaya hep real 5 5.50 arasi 220 dolara cekmis asgariyi mis gibi takiliyor . Dolar derdi yok

4. Birileri endeksin her yükselişinde 1 haftadır satıyor ,
    çevremde de aynı şekilde dipten endeks bilanço hikayesi ile %29 yukarı hareket yaptı.
    dolar bazlı 2.25 baz alırsak yukarda %5-6 hareket alanı mevcut , bu riski almak istemeyenler kar al yapıyor benim gördüğüm.Ayrıca bugun Aselsn dan yola çıkacak olursak şuandaki fiyatlamalar tahtaların %70-80 içinde diye düşünüyorum yanıla bilirim.Bademler pıst 100 erken zıplattılar ve kaç gündür endeks de para çıkışı mevcut hoşuma gitmeyen bölüm burası kendi adıma SARI alarma geçtim.
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

sadece bim için 200 hedef 10 lira da temettü tahmini veren kurumlar var. bu endeks nasıl düşsün?

erdemir ölüsü 30 lira, 6 lira temettü tahmini var. bu kadar kolay para şu anda hiçbir enstrümanda yok.

her gün tavanlarda kağıtlar ampül gibi sallanıyor.

bir daha da böyle bir hareketi ömrümüz boyunca göremeyebiliriz.
    audentes Fortuna iuvat

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Birileri endeksin her yükselişinde 1 haftadır satıyor ,
    çevremde de aynı şekilde dipten endeks bilanço hikayesi ile %29 yukarı hareket yaptı.
    dolar bazlı 2.25 baz alırsak yukarda %5-6 hareket alanı mevcut , bu riski almak istemeyenler kar al yapıyor benim gördüğüm.Ayrıca bugun Aselsn dan yola çıkacak olursak şuandaki fiyatlamalar tahtaların %70-80 içinde diye düşünüyorum yanıla bilirim.Bademler pıst 100 erken zıplattılar ve kaç gündür endeks de para çıkışı mevcut hoşuma gitmeyen bölüm burası kendi adıma SARI alarma geçtim.
    kolay gelsin
    Yavaştan patinajlar başlayacaktır. Geçen bilanço döneminde 140$da girdik şimdi 210$. Hisse bazlı seçici olma dönemi ne alırsan gidecek işi bitti. Bist bu bantlarda takılsa bile sanayiler aşağıya, gıda perakende yukarıya gibi bir dengeleme olabilir.

Ha ASELS'in bilançosu kötüydü bence ben beğenmedim kâr ertelenmiş vergiden geliyor faaliyetten değil. Bu bilançoya -0,73 yine iyi hatta.

7. Herşey tavan dayı komple roket. Twitter da her düşeni üçgeni yyukari kuyruk koyup katlama flama grafikleri çizip duruyorlar

Gerçekten böyle bir dönem bir faha göremezsiniz sozunuze katılıyorum

Her şey füze roket..

Amerikan savunma devi Lockheed Martin pddd 9 fiyat kazanç 20

La bizimkiler çılgınlar gibi grafik çiziyor heralde bunlar dayı demekki 10.000 Dow Jones da ne kadar bedavaymis

La american borsası ne ucuzmuş demeye başladım bizide delirtti roketciler

Hahahahah

8. Düşünsene dayı Amerika bizim ekonomi modelini uyguluyor. Altın 5000 $. Dow Jones 100.000.

Amerika'da herkes çılgınlar gibi biseyler almaya çalışıyor hurda arabalar uçuşa geciyor flean filan

Sayfa 51/1019 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •