Sayfa 511/628 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    belediğimiz zaman gelecek, sabır.
    ne sabri yahu dalgami geciyorsun 6,5 senede para eridi gitti.Sende hisse olduguna inanmadigim icin bende uzun zamandir bekliyorum deme

2. senin yüzünden ceza aldım, kepez, sana buradan kötü şeyler yazmayacağım, sadece şunu bil, yazacağın her kelimeyi okuyup gerçek maksadını ifşa için çalışacağım. o yüzden adam gibi yaz.

3. mynet forum da top almış bizim kıçı kırık emkel. adım gibi eminim artık, organize bir şekilde hisse arge çalışması yaptıklarına. bir bakıyorsun biri twitter da, bir bakıyorsun bir diğer bir forum da, kepez burada ...var güçleriyle, afedersin şeylerine yırtarak çalışıyorlar.

kepez, hisse 1,60 lardayken fiyat çok uygundu, nakit olsa da alsak diyordun, hissenin tavan fiyatı 1.60 var mı? sen de ki de kan mı? vcdan, şeref, haysiyet olmuyor mu sen ve senin gibilerde?

4. ikili dip formasyonu çalışmış
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5. borsanın bana öğrettiği şey her hisse daha önceki zirvesini bir gün mutlaka kırar emkel adına umutluyum sıkıntı yok yatırım yapıyoruz kumar değil her gün açıp bakmanın gereği yok ekrana.

6.  Alıntı Originally Posted by Serhatediz Yazıyı Oku
    ne sabri yahu dalgami geciyorsun 6,5 senede para eridi gitti.Sende hisse olduguna inanmadigim icin bende uzun zamandir bekliyorum deme
    Sende benim gibisin desene ben senden bir 6 ay daha kıdemli olabilirim.

7.  Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    mynet forum da top almış bizim kıçı kırık emkel. adım gibi eminim artık, organize bir şekilde hisse arge çalışması yaptıklarına. bir bakıyorsun biri twitter da, bir bakıyorsun bir diğer bir forum da, kepez burada ...var güçleriyle, afedersin şeylerine yırtarak çalışıyorlar.

kepez, hisse 1,60 lardayken fiyat çok uygundu, nakit olsa da alsak diyordun, hissenin tavan fiyatı 1.60 var mı? sen de ki de kan mı? vcdan, şeref, haysiyet olmuyor mu sen ve senin gibilerde?
    Sen bence çok kısa vade düşündüğün için senin radyötörün hiçbir zaman soğumuza 9 aylığı kullanarak çok güzel bir vurgun fırsatı yapıldı buna hem fikirim. Kaçırdıkmı , bu tarihi fırsatı kaçırdık. nakitim yokdu çünkü, ama hala 1.6 dediğimin arkasındayım. 1.6 dan al dediğimde almış varsa, % 500 para kazanacak. Bu kadar eminim. sadece acil para borsayı sevmez 10 kere dedik. haftalık alıp kazanacağın kağıtmı olur. belki 5 ay tutacaksın belki 2 yıl , ama sonuçda reel karda olucaksın . Mevzu bu.Ben bu kağıtta 8 yılıma giriyorum Maliyetim 1.3 ler olmuştur şimdi. % 11 her yıl faizini hesap edersem. reel maliyetim 2.4 lere gelir. Hala zararımı çıkaracağımı ve reel kara geçeceğimi düşünüyorum.hala bu fiyatlarda kalmaya niyeti varsa hissenn ocak-şubatta gelecek paralarım var. Paso yüklenirim.Bu hissede 2.4-2.7 seviyelerine kadar al tavsiyemi sürdürüm. Olması gereken işlem görmesi gereken fiyatlar bu aralık. Bu fiyatın üstü prim yapma kabiliyetine bağlı. Bu fiyat aralığınından sonrasına karışmam.Senin dediğin gibi değil. Her fiyattan gazlama diye bir şey yok .. Benim bu ağıttaki hedef fiyatımda Emkelci arkadaş gibi , yada yataş gibi 15-20 ler değil. 7.5-10 aralığı.. yani 180-240 milyon piyasa değeri.
    Son düzenleme : kepezmesut; 22-11-2017 saat: 17:09.

8. [QUOTE=kepezmesut; 1.6 dan al dediğimde almış varsa, % 500 para kazanacak. Bu hissede 2.4-2.7 seviyelerine kadar al tavsiyemi sürdürüm. Ondan sonrasına karışmam.Senin dediğin gibi değil. Her fiyattan gazlama diye bir şey yok ..[/QUOTE]

Hic inandirici degilsinnnn

Sayfa 511/628 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •