Sayfa 511/1002 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Doktor, sen hep hastalarının şikayeti olmayan veya

beyan etmediği ve

kalben vuku diye

ilaç yazarak mı geçirdin meslek hayatını?

... AKP ve MHP gene en iyisi, bunlara oy verin

diyen bi paylaşımımı alıntıla sana 10 döner sermaye maaşı... ))

Paylaşımlarınızda Küba ve Venezüella örneği vermeniz ve aşağılamanız tam da Nihat’ın tanımı Kemalistlere özgü...

Mustafa Kemal adından rahatsız olan

Kemalistleri kumpas davalarında yargılayarak dalgayı aşanlardan farkınız olsun ve

Bu güzel Mustafa Kemal sevgisi daim ülkelere saygınızı gösterin!

Eleştirdiğiniz ve Mustafa Kemal’i örnek alan Cezayir bağımsızlığına BM’de tarafsız kalan Menderes’ten bi farkınız olsun...

2.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Yoksa ??? OHAL , bu hal mi ???

Bu lafa bitiyorum. Büyük resim diye diye herkesi öpüyor malum kesim. Birazda küçücük resme bakalım mı? Biraz da biz öpelim. Yarın dolara giriş yapıyorum. 9.6969 ben kıracağım

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Şehit Anaları Derneği Başkanı Pakize Akbaba, kendisinin 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla yargılanmasını hatırlatarak, "Sayın cumhurbaşkanı, şehit anasını mahkemeye verdin, ayağım daha yeni ameliyat olmuştu mahkemelerde süründürdün, yenilir yutulur mu? Madem o kadar şehitler baş tacınızdı, aileleri emanetleri baş tacınızdı, siz niye bize bu hakareti yapıyorsunuz?"

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...sag_textmanset
    Ya hu turali,

Bundan önceki mesajın

Yalan, fotomontaj, provokasyon diye inkar idi...

Şimdi de bir şehit anası tarafından

hakarete uğramış bir devlet başkanı...

Elbette bir Devlet Başkanının daha affedici olması beklenir, şefkatli olması beklenir ve eleştirilebilir...

Ancak burada küfredilen cumhurbaşkanı...

Senin yok saydığın olayda ise küfredilen şehit yakını...

Hadi biraz saksıyı çalıştır turali...

Farkı görebildin mi?

Şunu söylemeden de geçmeyelim

Kahramanın

Parti başkanından partililerden özür diledi...

Ne şehit ailesinden

Ne şehitlerden

Ne de Türk halkından özür dilemiş değil...

Partisi de MAKAMdan men etmiş...

Vay snasını sayın seyirciler...

Sanırım radyolog beyin imzası idi...

Aynen...

Ben sizi çözemedim ,her yazınız siyasi konular üstüne ,bu konularda bilginiz de var,ama genelde iktidar yanlısı bir trol olduğunuz şeklinde şüphe var.Doğrusu bu forumun genel ahalisi muhaliftir.O nedenle misal bu kadar yazınız var daha tek bir reis eleştirinizi ben okumadım.Hep mi doğruları yaptı reis.Hep yazılardan bir cümle çekip onun üstüne gitme,yazanın kişiliği tarzı hakkında zaman zaman hakarete varan yakıştırmalarda bulunmanız falan bence hoş değil.Bakın yazımda onca ekonomik analiz var ,bunlar hakkında yazın,bu topik dolar topiği chp kötü şu bu onlar çok ama çok tali konular,ekonomi batıyor siz konuyu başka mecralara çekiyorsunuz.Yakışık almıyor.Yazın işte misal bu hükümet ekonomik olarak doğru işler yapıyor,yolsuzluk yapmıyor,liyakat falan sıkıntı yok o konularda,işsizlik fakirlik yok eskisinden iyiyiz diye yazın.Yok eğer bunlar böyle değilse onu da yazın.Yoksa hep aynı minvalde yazılarınızdan herkes sıkılıyor,bunu da ya sizi muhatap almıyarak,ya da bazen aslında hoş olmıyan kelimelerle ifade ediyorlar.Cidden bu forumun seviyesine yakışmayan diyaloglar oluyor.Akp ve mhp kalsın mı gitsin mi ,madem siyasi konuları bu kadar seviyorsunuz bu konuda ne düşünüyorsunuz yazın da en azından konu değişsin,farklı bir bakış açısı getirin de biz de yararlanalım.

5. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...di-459814h.htm
    Şehit anasına 'vatan haini' demek eleştiri sayıldı
    Şehit Anaları Derneği Başkanı Pakize Akbaba, kendisine "Sözde Şehit annesi, vatana ihanetten yargılansın" diyen şahsa açtığı dava sonuçlandı. Ne demiş bu Kadıncağız hakaret olarak bilen var mı?

6. Ev sahibinden memnun değilsin

Yeter artık be

Dedin...

Ne yaparsın?

Çıkıp kendine uygun bi ev ararsın

değil mi?

Burada bir çok üye

ya bilinçli

Ya da bilinçsiz

Ev sahibi ile ipleri koparıp

Eşyalar kapının önünde

Ev arıyor..,

Bulduğu evler de

Elini açık ettiğinden

Ya kırık dökük

Ya da fiyatı uçuk cinsten...

Ben neredeyim burada?

Ev sahibinden memnun değilim ama

Kavga etmeden kendime uygun bir ev arıyorum...

Şimdi yaz bi reçete bana doktor... ))

Yahu sedat peker o kadar şey dedi,nerdeyse narko devlet olduğumuzu iddia etti.Belgeli o kadar şey söyledi,akla hayale gelmeyen işlere bu dini tandanslı iktidarın bir bakanının ve eski başbakanın oğlunun bulaştığını söyledi.Tek bir dava açılmadı.Böyle hukuk sistemi olur mu,misal bu konuda akp ve reis doğru mu yaptı o konuda ne düşünüyorsunuz onu da yazın bence,konu değişsin.

Sosyal medyanın bana en büyük faydası, memleketteki gerçek ş e r e f s i z sayısını öğrenmemi sağlaması oldu, eskiden bunları çarşıda, pazarda v.s. yerlerde görüyordum, şimdi ise ne kadar çok olduklarını anladım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 511/1002 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •