Sayfa 511/691 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. OZGYO tahminlerime uygun güzel bir trend yakaladı orayı bozmadan muhafaza ediyorum, KLGYO da 1.30 aşılırsa mega bir trend gelebilir.. 1.30 da ciddi alıcılı-satıcılı bölgesinden bahsediyoruz. 1.35 lerde çarşı karışır.. Ben piyasa ile inatlaşmam daha önceden de belirttiğim gibi 1.30 dan yeniden pozisyon açtım amacım şimdilik 1.30-1.55 trade i. YTD

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bu bilanço döneminde de GYO lar yıldız olacak.
    Favorim OZGYO ve iki günde iyi prim yaptı.
    1.30 üzerinde tutunursa KLGYO da da yeniden pozisyon açmayı değerlendireceğim.
    Bugün yaptığı hareketler hoşuma gitti. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. 1.28 STOP koydum şansımı deneyeceğim.. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bugün 1.30 u kesin aşar ama kalıcı olur mu bilemem? zaten biraz önce 30-31 gösterdi
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    1.28 STOP koydum şansımı deneyeceğim.. YTD
    Ben de 28 e 10.000 lot koydum alıma, gelirse inşallah sizinkiler olmaz

4.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Malum kar edelim derken birbirimizi denk getirmeyelim

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    1.28 STOP koydum şansımı deneyeceğim.. YTD
    Sn tahminci ben şimdi anlamadım 1.3 dan aldınız ve bugün misal 1.27 kapasa siz 1.28 den satacaksınız öyle mi

6. Bilançoda tek belirsiz konu hisse fonda tutulan paranın getirisi. Şayet iyi bir fon ise o tarihten (ilk çeyrek sonu) bugüne endeksin %20 den fazla prim yapması göz önüne alındığında iyi kar etmiş olması

7.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    benim 28 ler geldi

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bilançoda bir sürpriz yok hatta Bahçeşehir hariç doğru dürüst satış olmamasını not ettim. Hele de R.Başakşehir & R.Loca'dan nasıl satılmaz anlamadım ?! Paranın bir kısmını hisse senedi fonlarına koymuş çakallar. Ben de safiyane "bunların hisse ile işi olmaz" diyordum. Meğer tam göbeğindeymişler. KKM hesabındaki paranın getirisi 6 aylıkta ekstradan kâr yazacak bunu not edelim.
    R.Başakşehir ve R.Loca satışlarına özellikle bakacağız...Bence buradan yapılan satışları ertelenmiş gelir kısmına atıyorlar. Yani 6 aylıkta R.Bahçeşehir'den ayrıca buradan da 200-250 milyon TL gibi ekstra kar gelmesi mümkün...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

Sayfa 511/691 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •