Sayfa 512/1030 İlkİlk ... 124124625025105115125135145225626121012 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ParabolEgrisi Yazıyı Oku
    0-100K oranlarını 50 bp, 500K+ oranları 25 bp indirmişler, 100-500K arasına dokunmamışlar.
    Ayın enparalısına 0-100 k oranı %20 şu an.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Faizlerden bu kadar .önümüzdeki ay %24 - 25 civarına düşer.hele birde millet döviz bozdurup.faize yatırırsa %22 leri bile zor buluruz.su var , dışardan %5.90 ilr bankalar borçlanma yapabilir ve kur due eğilimde olursa , mevduat a ihtiyaçları kalmaz

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    bende buna cok guluyorum

hala burada insaat maliyeti 10 birim ama satis 50 birim offf ne bicim para kazaniyorlar diye yazanlar var

Kardesim bir dairenin maliyetinin yaridan cogu arsa

Hala bunu anlamayanlar var ya alla alla

Yani diyorsun ki maliyetin yarıdan fazlası arsaysa bu durumda inşaatçılar yüzde 100 değil de yüzde 20-30 kazanıyorlar öyle mi buna anca gülerim kusura bakma

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    benim gözümde dolar 5.50 ye düşecek diyen adam neyse fazilerde yüzde 40 olacak diyen adam aynı kefededir.
    olur mu binde 1 ihtimal olur.bu kadar düşük ihtimallere kafa yormamak gerekir.
    I LOVETHAILAND

bu kriz önceki krizler gibi kamunun tl krizi değil.
    kamunun tl ye ihtiyacı yok.
    bankalarda iç piyasa da durgunluk olacağından kredi talebi az olduğundan tl ye ihtiyaçları yok.
    döviz açığı olan şirketler bir bir konkorda ilan ederek döviz ihtiyaçlarını öteliyor.
    enflasyon rakamları gerçek değerinde olsa belki yükseliş devam edebilir.
    enflasyon ?
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Analiz Faktoring 3 tahvilinin ödemesini yapamadı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonom...riyor-2650820/

Habere bak allah askina 36 nerde soylesin biri

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sizler kaç gündür yazıyorsunuz ve bazı arkadaşlar fazla önem atfederek heyecanla takip ettiler. Özellikle yazmadım, direkt itiraz etsem şiddetle muhalefet edecektiniz. Şimdi yaşayarak öğrendiniz. Bu formun eskileri bazen tepki verince yeniler kızıyor ya, çünkü onlar geriye doğru okumuyorlar. Oysa kaç kez aynı sorunlar yaşanmış ve yazılmıştır.
    Bazı bankalar ilkelidir, 2 puan düşük verse bile müşteri mağdur olmaz, telafi eder. bazıları ise yüksek verir gibi yaparak aslında hissedemeyeceğiniz bazı zararlara yol açar. saygılar.
    Niye kizalim sayın ressam. Piyasaya yeni bir ürün girdi. Bizde test ettik. Şahsen ben Burganla ilk tanışıyorum. En iyi öğrenme yoludur; deneme yanılma Lakin bu hafta birileri bazı şeylere el attı, her banka düşüşte...

Sayfa 512/1030 İlkİlk ... 124124625025105115125135145225626121012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •