Onemli Gunler Banner
Sayfa 512/953 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7617 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Şeytanla işimiz olmaz kardeş. Las Vegas'tasın galiba.
    Ahahahaaa bu güzeldi... biz kumarcı değiliz , yatırımcıyız kardeş.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bu kafayla giderseniz askere...
    Ne yatırımından bahsediyorsunuz siz, hergün neden ağlıyorsunuz??.Yatırım yapan malı alır gider..Onu da siz yapamazsınız fonlar yapar..
    Kime güvenipte yatırım yapacaksın..Batan hisseler de ağlayan küçük yatırımcı dolu..Kendinden başka güveneceğin kimse yok..
    Ah evladım ah, şansına daha darbe yememişsin sen..Yatırımcısın demek..vay vay..Bırak şu komikliği..

3. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Bu kafayla giderseniz askere...
    Ne yatırımından bahsediyorsunuz siz, hergün neden ağlıyorsunuz??.Yatırım yapan malı alır gider..Onu da siz yapamazsınız fonlar yapar..
    Kime güvenipte yatırım yapacaksın..Batan hisseler de ağlayan küçük yatırımcı dolu..Kendinden başka güveneceğin kimse yok..
    Ah evladım ah, şansına daha darbe yememişsin sen..Yatırımcısın demek..vay vay..Bırak şu komikliği..
    Dümtekatek kaç yaşındasınız.. ah evladım vah evladım diyebiliyorsunuz

5. Yaşım 72. Ama hiç önemli değil. 30 yıllık borsa yaşım önemli..30 yılda neler gördüm ben..
    Parayı buldun mu kapacaksın ve masadan kalkacaksın.
    Borsa da bizim gibiler alırken kazanır. Sabırla dip noktayı bekle evladım.Çoğa tamah etme..Trenin hızını iyi hesapla ve hareket halinde iken babalar inmeden atla..
    Darbeler yedikce daha iyi anlarsın, paran kalırsa üç beş kuruşta belki zamanla sen kazanırsın..
    Bu akıl benden..Ama sen gene de kendi aklını kullan...Çünķü bakış açın öyle emrediyor sana..
    Bunları buradaki diğer arkadaşlar için yazıyorum zaten..
    Biz ancak birbirimizden tırtıklayabiliriz..Domuzlardan kıl koparamayız..

.

6.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Yaşım 72. Ama hiç önemli değil. 30 yıllık borsa yaşım önemli..30 yılda neler gördüm ben..
    Parayı buldun mu kapacaksın ve masadan kalkacaksın.
    Borsa da bizim gibiler alırken kazanır. Sabırla dip noktayı bekle evladım.Çoğa tamah etme..Trenin hızını iyi hesapla ve hareket halinde iken babalar inmeden atla..
    Darbeler yedikce daha iyi anlarsın, paran kalırsa üç beş kuruşta belki zamanla sen kazanırsın..
    Bu akıl benden..Ama sen gene de kendi aklını kullan...Çünķü bakış açın öyle emrediyor sana..
    Bunları buradaki diğer arkadaşlar için yazıyorum zaten..
    Biz ancak birbirimizden tırtıklayabiliriz..Domuzlardan kıl koparamayız..

.
    Sayın dümkatek yaşınıza hürmetim var. Bende 43 yaşındayım. Zararda olduğunuz bir hisseden nasıl inmeyi planlıyor olabilirsiniz. Bana bir akıl verin atlayım ben ..

7. Ne zaman bu bölünme

8. Bugün DOHOL güzel di.
    Darısı bize

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 512/953 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •