Sayfa 512/1001 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Ağzınıza sağlık
     Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    neden şorttum...................

viop endeks 1560 iken bazı tahtaları satıp bazılarını yükseltmeleri bende para bu kadar düşüncesi.......1560 üstü geri dönüşleri

thy nin 13 10 a garanın 10 30 a gelip geri dönüşleri....

dowun 130 üstü geri dönüşleri
    dax'ın ve ftse 'nin geride kalmaları..

cons bayımın şort oluşu ki ikinci kez yanıldığığını gördüm.... 100 de iki...

faiz yükselirse millet hisseler satar faize geçer düşüncesi......vs. vs.

siz haklı çıktınınz .....tebrik ederim ama ..karşınızdaki kişi düşman gibi davranmanız hiç hoş olmadı...

syn abka, sindoma ve sizin bu davranışınız daha naif olsa farklı olurdu....

150 bin zararla kol kestim...şükür zararım azaldı ama ... sizlerden beklentim karşınıdaki kişiyi düşman olarak görmemeniz...

syn. sindomadada var bu ben her şeyi bilirim tavrı.. yapmayınız lütfen.... syn consensus... pozunu net olarak yazıyor... siz yazamazsınız...........

o nedenle syn consensus zararda etse benim gözümde 1 numara olacak.........keşke daha güzel sohbet ortamı oluştursanızda bizlerde size... efsaneler gözüyle baksak...........

daha ayrıntılı yazacak çok şey varda özet geçtim....çok fazla konuyu uzatmaya gerek yok bence...

syn. koç' u hiç benimsemedim......nedeni bence aracı kurum elamanı.....bir kişinin bu kadar terse düşüp; hakaret yemesi ben gidiyorum bir daha yazmayacağım deyip deyip gelmesi.... özel olarak görevlendirilmiş algısı var...
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. merhaba. portföyünde uzun vadeli dolar ve altın tutan bir yatırımcıyım. özellikle borsanın düşüşe girdiği ve kritik uzun vadeli desteklerden döndüğü dönemlerde döviz ve altın pozisyonlarında likidasyona gidip borsaya aktaracak kaynak yaratmayı düşünüyorum. bu sırada düşük kaldıraçla(yaklaşık 3 civarı) usdtry ve gldtry vadeli longlarla döviz ve altın pozisyonumu devam ettirmeyi düşünüyorum. eleştirilerinizi alabilir miyim, ne düşünürsünüz?
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

Gr altınlarımı 500 TL yi geçince satarım.
    Buradan garan almam,isterse 12 olsun.
    7 lere gelirse alırım.

Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    neden şorttum...................

viop endeks 1560 iken bazı tahtaları satıp bazılarını yükseltmeleri bende para bu kadar düşüncesi.......1560 üstü geri dönüşleri

thy nin 13 10 a garanın 10 30 a gelip geri dönüşleri....

dowun 130 üstü geri dönüşleri
    dax'ın ve ftse 'nin geride kalmaları..

cons bayımın şort oluşu ki ikinci kez yanıldığığını gördüm.... 100 de iki...

faiz yükselirse millet hisseler satar faize geçer düşüncesi......vs. vs.

siz haklı çıktınınz .....tebrik ederim ama ..karşınızdaki kişi düşman gibi davranmanız hiç hoş olmadı...

syn abka, sindoma ve sizin bu davranışınız daha naif olsa farklı olurdu....

150 bin zararla kol kestim...şükür zararım azaldı ama ... sizlerden beklentim karşınıdaki kişiyi düşman olarak görmemeniz...

syn. sindomadada var bu ben her şeyi bilirim tavrı.. yapmayınız lütfen.... syn consensus... pozunu net olarak yazıyor... siz yazamazsınız...........

o nedenle syn consensus zararda etse benim gözümde 1 numara olacak.........keşke daha güzel sohbet ortamı oluştursanızda bizlerde size... efsaneler gözüyle baksak...........

daha ayrıntılı yazacak çok şey varda özet geçtim....çok fazla konuyu uzatmaya gerek yok bence...

syn. koç' u hiç benimsemedim......nedeni bence aracı kurum elamanı.....bir kişinin bu kadar terse düşüp; hakaret yemesi ben gidiyorum bir daha yazmayacağım deyip deyip gelmesi.... özel olarak görevlendirilmiş algısı var...
    Yanılabilirim tamamda.
    Burada yönetim müsede ettikçe hakarette ederler.sonunada,sana saygı duyuyorum diye eklerler.
    Ama bu aracı kurum adamını anlamadım.
    Ne yaparmış onlar.?
    Birininde hoşuna gitti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Kaç kere yazdım anlık o an poz yazmak yürek ister.

Zig zag da caho da terste kaldılar tamam ama o an anlık yazdılar. Bu nick trade etmektir. Bilmesen nick gider elden.

Senyör anlık trade yazıyordu aşırı zordur. Sonra bozkurt da yazıyor anlık. Parası gitmiş veya kazanmış da olabilir ama nicki hayatta.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Yanılabilirim tamamda.
    Burada yönetim müsede ettikçe hakarette ederler.sonunada,sana saygı duyuyorum diye eklerler.
    Ama bu aracı kurum adamını anlamadım.
    Ne yaparmış onlar.?
    Birininde hoşuna gitti.
    sayın KOÇ
    Öncelikle belirteyim ki nick'im de giriş şifrem de kayıt e-mail' im de 20. yüzyıldan kalmadır.
    size hakaret etmeyeceğim tabii ki ama saygı da duyamıyorum.
    sayfaya VİOP ile alakasız çok aşırı gönderiniz oluyor. 2 yılda 15.000 gönderi...
    3 yılda 7500 gönderisi olan sayın TEK kendi adına topik açmış..
    sizde KOÇ BAŞINA diye bir topik açsanız .bizde bu kadar sık iletiden feyz alıyorsak, sizin adınıza olan topikte trafik oluştursak ne düşünürsünüz.

7. Sn.KOÇ borsanın yükselmemesi gerektiğini söylediği için sanırım bu sitemler..bence farklılık güzeldir..sizde yükselmesi için nedenleri sayarsınız olur biter..borsa zirvelerde gezerken asıl böylesi zamanda Koç a, siz yazmayın demek şüpheli durumdur..

Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    sayın KOÇ
    Öncelikle belirteyim ki nick'im de giriş şifrem de kayıt e-mail' im de 20. yüzyıldan kalmadır.
    size hakaret etmeyeceğim tabii ki ama saygı da duyamıyorum.
    sayfaya VİOP ile alakasız çok aşırı gönderiniz oluyor. 2 yılda 15.000 gönderi...
    3 yılda 7500 gönderisi olan sayın TEK kendi adına topik açmış..
    sizde KOÇ BAŞINA diye bir topik açsanız .bizde bu kadar sık iletiden feyz alıyorsak, sizin adınıza olan topikte trafik oluştursak ne düşünürsünüz.
    Sayın medwig
    Borsa index yorumları ve makroekonomik gelişmeler kaçıncı bölümde kalmıştı.
    Açarmısınız bir sonrasını.
    Bu evde kalda iyi gider.

Sayfa 512/1001 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •