Sayfa 512/691 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Evet Sn. ŞEKERLİ hiç acımam satarım.. 1.28 den gelenler hayırlı olsun güzel bir maliyet..çok baskı var kağıtta.. OZGYO ve ISFIN bugün tavan keyfim yerinde.. YTD
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn tahminci ben şimdi anlamadım 1.3 dan aldınız ve bugün misal 1.27 kapasa siz 1.28 den satacaksınız öyle mi
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. ULKER bile koptu bugün, KLGYO da anormal kontrol var.. severim böyle kağıtları.. ama 2 kuruşluk kredim var KLGYO için huyum böyle ne yapayım..

3.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Evet Sn. ŞEKERLİ hiç acımam satarım.. 1.28 den gelenler hayırlı olsun güzel bir maliyet..çok baskı var kağıtta.. OZGYO ve ISFIN bugün tavan keyfim yerinde.. YTD
    çok sevindim sizin adınıza , bense yine debeleniyorum tgsas ve ıcbct de

4. Günlük alsattan 500 tl kadar kazandım o kadar.. Bankalardaydım 1 haftadır.. Acele etmişim hele ki ISCTR de .. Bu sabah bloomberg de tacirlerden bir uzmana uyduk sabahtan az bi karla sattık .. Bide uzman olacaklar.. Yok enflasyon muhasebesiymiş, yok gelecek iyi değilmiş, malı toplamak için konuştu açıkçası

5. Aynı görüşteyim

6. Gayrimenkuller 6 aylıkta da iyiler, AKFGY de çok iyi bilanço açıkladı dün tavandı bugün tavana çok yaklaştı sonra yüzde 1 artı kapattı..
    Yarın radarımda olacak hisselerden birisi.. KLGYO da ayak uydurur mu bilmem, beklentim o yönde, aksi halde bende çok kredisi yok.. Bankalar yaratılan suni ekonomik ortamda ciddi kar yazıyorlar ancak bence de yaşanacak resesyondan ilk etkilenecekler onlar. Endeks 2800 den dönebilir 2550 yi yeniden yoklar, yani yüzde 3-4 daha marj kaldı yukarıda.. Gayri Menkul pozitif ayrışır.. YTD

7. Anormal kontrol...

Ve bunun büyük paraya maliyeti.

Bakalım o son 100 milyon lot ile kim ne yapacak ?!..

8. 1.28 stop. Ytd
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    evet sn. şekerli hiç acımam satarım.. 1.28 den gelenler hayırlı olsun güzel bir maliyet..çok baskı var kağıtta.. Ozgyo ve ısfın bugün tavan keyfim yerinde.. ytd

Sayfa 512/691 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •