Sayfa 513/746 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Çok şükür yanılmadık . Sabredenler , dökülmeyenlere ne mutlu.

Tahtacı da iyi iş çıkarıyor tebrik ediyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    İlla ki gideceksin eşşek gibi ama bir çoğumuz da hunilik olacağız. Yalnız biraz daha sıkarsanız siz de prostat olacaksınız haberiniz ola ağam..Bugün ki pastayı beğendim kendi adıma. Gün içinde sürekli takip edildiğinde satmak için deli ediyor insanı o yüzden seansı çok takip etmemeye gayrette fayda var saygıdeğer arkadaşlar. Endeksin geldiği bu seviyeye neredeyse tepki vermemiş ender iyi hisselerden birisine ortağız ve hak ettiğimizi de alacağız Allah’ın izniyle diye ümitvarım.
    Dünkü işlemler güzeldi, artı forumun ters indikatöri de 12.45 hedef gösterdiğinden bugün ki yükseliş gayet doğal oldu..İyi niyetli olmayanın, milletin 3-5 kuruşunda gözü olup, algı yapanın Allah layığını verir elbette..

3.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Dünkü işlemler güzeldi, artı forumun ters indikatöri de 12.45 hedef gösterdiğinden bugün ki yükseliş gayet doğal oldu..İyi niyetli olmayanın, milletin 3-5 kuruşunda gözü olup, algı yapanın Allah layığını verir elbette..
    Yasamom bey sağolsun 12.45 i hedef gösterince derhal 12.66 dan 22 bin lotu giriverdim ben de dün borsada önemli olan başkalarının niyeti değil bizim onlara göre aldığımız pozisyondur

4.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Yasamom bey sağolsun 12.45 i hedef gösterince derhal 12.66 dan 22 bin lotu giriverdim ben de dün borsada önemli olan başkalarının niyeti değil bizim onlara göre aldığımız pozisyondur
    Kendi adıma tüm samimiyetimle bunalmış, daralmış arkadaşların elindekinden olmaması için arada sırada girip yazıyorum ki psikolojik destek olsun ve yazıktır mallarından olmasınlar. Ha yükseltmezler terse geliriz, kaybedebiliriz de sonuçta tahtayı biz yönetmiyoruz. Ancak Allahın izniyle savaş çıkmadığı, felaketler olmadığı, çok kötü olaylar cereyan etmediği sürece beklediğimize değeceğine inancım tam. Ama kötü niyetle yazanlara da dikkat etmek gerek elbette..Hayırlısı olsun
    Son düzenleme : Pyrros; 18-06-2020 saat: 12:39.

5.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Kendi adıma tüm samimiyetimle bunalmış, daralmış arkadaşların elindekinden olmaması için arada sırada girip yazıyorum ki psikolojik destek olsun ve yazıktır mallarından olmasınlar. Ha yükseltmezler terse geliriz, kaybedebiliriz de sonuçta tahtayı biz yönetmiyoruz. Ancak Allahın izniyle savaş çıkmadığı, felaketler olmadığı, çok kötü olaylar cereyan etmediği sürece beklediğimize değeceğine inancım tam. Ama kötü niyetle yazanlara da dikkate yemek gerek elbette..Hayırlısı olsun
    Borsada kimse kaybetmez, herkes kazanır bence. Kimisi para kazanır kimisi de tecrübe ama ortalama zekada olan herkes kazanır. Kimseye yazık değil bence, yazık dediklerimiz rtalb de parayı vururken, profosyoneller kozalda, tüpraşda bekliyor hala, demokratik olarak herkes istediğini yazsın davransın, en kötü niyetli yazan bile fayda sağlar az veya çok. Şahsi görüşümdür

6.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Bu kadar lotu bağlarsan zor gider bu hisse....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7. Ulan yasemin, bu kağıdın speği sensin bence. Geçen de eski haber paylaştın aynı gün roketledi hisse
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bugün 12.67 destek sağlam mesajı verdiğine göre korkarım yarın 12.45 lere kadar verecek sayın spek.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    O 22000 lot yeni frenimiz olur sayenizde.. Bereketini görün

Sayfa 513/746 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •