Sayfa 514/1002 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Bizim aile çevresindeki küçük ev aletleri tencere çaydanlık bıçak kaşık çatal seti hepsini çoğunlukla ben aldım gönderdim. Adamlar sayemde kaliteyi gördüler

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Mesele elektrik süpürgesi hem tükettiği güç hem emiş gücü vardır. Bir ara fakir 800 wat süpürge aldım emiş gücü 450 yada 600 watti. Halıya yapışıyor kaldırıyor ağzını mecburen değiştirmek zorunda kaldım. Benim Arçelik 1400 wat emiş gücü 250 wat. Bunu çoğunuz bilmez çoğu üründe açık açık yazmaz.

Bu başlıkta yazanların çoğu, cahil cühelâ zaten.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bu başlıkta yazanların çoğu, cahil cühelâ zaten.
    Yeni üretimler böyle ama piyasada 2000 wat bile vardır. Ayrıca yaktığı enerji değil emiş gücü çok önemli. 800 wat da olsa 600 Wat olup 450-500 wat emiş gücü olanlar var. 2000 wat elektrik tüketimi 150 wat emiş gücü var. Bunu belirtmek isterim

4. Burada amaç birbirimize faydamız olsun. Mesela ben Ayhan başkan ile tanıştım para kazandım gerçi bana dediği hissseyi almamış başka hissde zarar etti. Ben %200-300 kazandım tam bilmiyorum. Çok harcayınca düğün arası hiç hesap etmedim. Borsadan günlük haftalık para çektim kârı.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Mesele elektrik süpürgesi hem tükettiği güç hem emiş gücü vardır. Bir ara fakir 800 wat süpürge aldım emiş gücü 450 yada 600 watti. Halıya yapışıyor kaldırıyor ağzını mecburen değiştirmek zorunda kaldım. Benim Arçelik 1400 wat emiş gücü 250 wat. Bunu çoğunuz bilmez çoğu üründe açık açık yazmaz.
    Ben yıllar önce Samsung aldım o zaman bu kodlama samsung da yazdığın gibiydi , ama Dyson ın o zaman ki Dyson (şimdi farklı olabilir, bilmiyorum) , filtreleri ,ömür boyu değişmiyordu , ayrıca bir deneyde 10 yıllık bir Dyson ın sıfır bir ortalama süpürgeden iyi çektiği ve dış ortama toz vermediği saptanmış yorumları vardı.

Bizim çocuklar düşürüp parça kırarlar diye almamıştım şimdi çok pişmanım. Bu süpürgede paraya acımayacaksın içeriye yani odaya tekrar tozu vermeyecek.

Her ne kadar Samsung dan memnun olsak da..

Miele ise çamaşır makinesinde 10 numara idi zira patentli arı peteği tamburu en yüksek devirde sıkmalarda çamaşırı yıpratmayan bir özelliktedir.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6. Benim hanım canavar gibi kırmadığı bozmadığı alet yok. Bildiğin sakar. İllaki birşeyler oluyor. Ama telefonu almayacağım için onu bozamiyor. Ben nefret ederim telefona para vermeye. Benim telefonlar 16 GB di. Kız kendine telefon almış eskisini bana verdi yoksa ben telefona para vermem.

7. Reis kızmakta haklı

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Tarihi Ocakçı Holding vurgununda bir emekli tuğgeneral de şüpheliler arasında: 3 bini aşkın kişiden 5 milyar 123 milyon TL toplamışlar!

İzmir de, yüksek faiz vaadiyle binlerce kişiden 5 milyar 123 milyon TL para topladığı belirtilen ve FETÖ den ihraç edildiği ortaya çıkan Ocakçı Holding in sahibi Sedat Ocakçı ile eşi Seçilay Ocakçı nın da aralarında olduğu, farklı illerde de yakalanan şahıslarla beraber toplamda 32 şüpheli, eş zamanlı olarak adliyeye sevk edildi.

Sevk sırasında basın mensuplarının paralar nerede? sorusuna Sedat Ocakçı, Herkes parasını alacak, paralar faaliyette dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa
    Vay emenike, bi ara 500bin dolardan fazlasını yurt dışına yollayana sorgu sual var deniyordu, bu paralari ne yapmış nasil kaçırmayı düşünmüş bunlar?

Sayfa 514/1002 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •