Sayfa 514/993 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Damat kitap yazmis" burasi çok çokomelli "
    intihalden bakanlığa uzanan 3 şeritli yol..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    intihalden bakanlığa uzanan 3 şeritli yol..
    Enerji bakanlığında dursaydı, ileride yaldızlanarak sisteme göre cumbaba veya başbakandı rahatlıkla...

Ama toplumumuz balık hafızalıdır, Çiller kadar olmasa bile, Reyisin sağlığına göre bir kaç yıla yeniden piyasaya arzedilir...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Enerji bakanlığında dursaydı, ileride yaldızlanarak sisteme göre cumbaba veya başbakandı rahatlıkla...

Ama toplumumuz balık hafızalıdır, Çiller kadar olmasa bile, Reyisin sağlığına göre, bir kaç yıla yeniden piyasaya arzedilir...
    ben olsam damadı önümüzdeki dönem ist.belediye başkanlığına aday yapardım

akp seçimi kazanamazsa ancak belediyeler vasıtasıyla tekrar parlayabilir
    bu sebeple kılıçdaroğlu belediye başkanlarını c.başkanlığı seçimi sebebiyle yerinden oynatmak istemiyor
    düşük bir ihtimal denilebilir, seçim olur da akp kazanamazsa meclis muhalefeti yaparak zor toparlanır..

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Damat kitap yazmis" burasi çok çokomelli "
    D&r da çok satanlar kısmında, direkt girişte duruyordu

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ben olsam damadı önümüzdeki dönem ist.belediye başkanlığına aday yapardım

akp seçimi kazanamazsa ancak belediyeler vasıtasıyla tekrar parlayabilir
    bu sebeple kılıçdaroğlu belediye başkanlarını c.başkanlığı seçimi sebebiyle yerinden oynatmak istemiyor
    düşük bir ihtimal denilebilir, seçim olur da akp kazanamazsa meclis muhalefeti yaparak zor toparlanır..
    Valla aslında çok iyi fikirmiş, tebrik ederim.

Milyon Ali yerine damadı aday gösterselerdi, hem siyasî bakımdan haşat olmazdı ve benim tahminime göre % 99.99 Bizansı kolaylıkla alırlardı.

Bizans belediye başkanlığı, enerji bakanlığına göre tenzil-i rütbe değil, muazzam bir PIAR olurdu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Belediye başkanlığında Bizans bile olsa g. yaysanız, müthiş bir kuraklık, sel, kar baskını v.s. olmadıkça, bundan bir b. olmaz denmesi imkânsız.

Fakat maliye bakanıysanız, dolar gayme atıyorum 10 kaat oldu denildi mi, işiniz biter.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Pompaya hazırlanın 106-110 dolar olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Herşey ortaya dökülmüş millet 20 yılda yavaş yavaş fakirleştirilmiş fakirleştikçe oy vermiş kesime bu saatten sonra ne demelerini bekliyorsunuz... Herşeyi meşrulaştırmaktan başka yapacak ve söylecek birşeyleri olmayanların ne yapmasını bekliyorsunuz.Bence gayet normal..Asıl Sorun bu kadar fakirleşen toplumun hala devam demesi olacaktır.
    Bu konuda düşünmüştüm , yani kendi oğlunun akrabasının , eşinin bu kadar hata yapması na göz yummayacak bir yumamayacak bir insanin neden hala koyun gibi olanlara tamam demesinin tek nedeni var , tabii para ve mevki kazanmış olanlardan bahsetmiyorum kuyrukta halk ekmek bekleyip oyu buraya atanlar için ;
    Adam hayati boyunca kendini kötü hissetmiş , üçüncü sınıf hissetmiş , itilmiş kakılmış ilk defa kendisi gibi birinin bu kalıpları yıkarak oraya gelmesini kendi zaferi kendisine kötü davrananlara karşı bir zafer olarak görüyor yani filmdeki Cüneyt Arkını kendi zannediyor .

Kahpe bizansı yenen prensesi götüren in kendisi olduğunu zannedip seviniyor bu illüzyon gemi batıp soğuk sularla buluşunca ya kadar ,titanik ve gece batışi devam edecek.

Geçenler de sokakta yasasın reis diye bağıran karadeniz aksanlı bir orta yas üstü hanim görülmüş yani hem kadınlar hem erkekler ayni sendrom içinde .

yüzde 25 , bence 30 değil ,(otuz kasten söyleniyor manevra alanını artırmak için ) değişmeyecek sabit fikirli.Ancak secimden 3 ,6 ay önce abd yardım edebilir muhtemelen edecek zira abd ve avrupa için daha iyisi olamaz .Hep karşıt gibi durup ön açtılar, yollar da ki dikenleri hep onlar temizledi , çok iyi oynarlar .İsrail le de adımlar atıldı körfez ile de. Bu konuda pragmatizm son noktada .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 514/993 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •