Onemli Gunler Banner
Sayfa 514/929 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7432 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    Batiyeaaaaaaaaaah

Cinliler geliyeaaaaaaah
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Batiyeaaaaaaaaaah

Cinliler geliyeaaaaaaah
    Bilemiyorum sn dudu

Stellantis önce tofaşla güzel bir anlaşma yapıyor.
    -----
    Türkiye'deki tüm Stellantis markalarının ticari faaliyetleri Tofaş çatısı altında toplanarak, Tofaş ile birlikte tüm Stellantis markaları ve segmentleri için artan sinerji ve değer yaratımı sağlanması hedefleniyor.
    Stellantis, 2025 yılı başından itibaren üretime başlama hedefiyle, beş marka için planlanan hem orta boy hafif ticari araç hem de binek otomobil versiyonları olan yeni “K0†üretimini Tofaş'a tahsis edecektir.
    Mevcut Doblo üretiminin ise Temmuz 2023'te “K0†modelinin üretim hatlarında çalışmaya başlanıncaya kadar devam etmesi planlanıyor.
    Mevcut Fiat Egea/Tipo projesi 2025 yılı sonuna kadar uzatılacaktır.
    Stratejik iş birliği, müşteri odaklı ve endüstri lideri ürünleri müşterilere daha verimli bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır.
    -----------

Aynı firma düşük maliyetli otomobil için bizi değil italyayı tercih ediyor.

Çok uluslu otomobil üreticisi Stellantis, İtalya'nın Torino kentindeki Mirafiori kompleksinde yılda 150.000 adede kadar düşük maliyetli elektrikli araç (EV) üretme olasılığını araştırıyor.

https://tr.investing.com/news/stock-...r-93CH-2704346

3. Amaninnn bütün 40 yaş üstü , 13-18 arası ergenliğini yaşamamış orta yaş ergenler gelmiş
    Hadi bakalım bu sefer kim önce küsecek 😂

4.  Alıntı Originally Posted by Geovani Yazıyı Oku
    Amaninnn bütün 40 yaş üstü , 13-18 arası ergenliğini yaşamamış orta yaş ergenler gelmiş
    Hadi bakalım bu sefer kim önce küsecek
    40 degil 60 ustu onlar
    O değil de eskiden bir şeyler paylaşirlardi faydalanirdik artik komple goy goya döndürdüler

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Türkiye-Romanya arasında Otosan hattı‼

Ford Otosan Genel Müdürü Güven Özyurt aktardı;

📌Şu an haftada 10 tren ve 420 kamyonla Romanya fabrikamızdan Türkiye'ye bitmiş araçlar sevk ediyoruz. Yani bu da haftada 2500-3000 araç demek.

📌Yeni inovasyon projemiz ise şu; Türkiye’den TIR ile Romanya'daki fabrikaya giden parçaları tren ile götürüp şu an Türkiye’ye tren+gemi ile gelen bitmiş araçları dönüşte aynı trenle getirecek yeni bir hat.

📌Bu hat devreye girdiğinde ilk etapta haftada 4 blok tren ile 800-1000 civarı aracın lojistiği bu hatta alınacak.

📌Böylece daha sık, daha verimli sevkiyat ve TIR nakliye süresiyle neredeyse aynı sürede karşılıklı parça araç hareketi olacak.

📌Bu arada önemli detay; bu sayede yıllık 15bin ton CO2 azaltılmış da olacak.

📌Ayrıca bu proje malzeme ve bitmiş aracı aynı hatta birleştiren bir ilk olacak.
    Ytd

6. Bana çok sayıda faks geldi bu trenle ilgili, vagon ustunde sıfır km araçlara kuş sıçar, dolu vurur, şimşek çakar, hayın insanlar taş atar falan nasıl olcak bu iş diye, o sorunun cevabı burda:

https://youtu.be/cAXJqkbsRpI?si=_XTH2FRffkUgqmYy

7. Bu tren hattı batışımızı hızlandıracaksa ben buna razıyım, yok değilse razı değilim..Bizi en kestirmeden batıracak vizyoner bir Çinli yönetici de transfer edilmesi gerekiyor ecilen..CV sin de muhakkak BYD de çalışma tecrübesi olan bir yönetici. Batış ekosisteminde daha seri hareketler ile yol almalıyız..Gidişatı beğenmiyorum
    Az insan çok huzur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    https://www.youtube.com/shorts/ZLXTBtlGE2g

Senior deller gavurlar 65+ olanlara...
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 514/929 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri