Sayfa 515/963 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 7698 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Bu hareketlenmenin devamı gelir inşallah
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

Endeks izin verse yukarıya doğru ivmelenme niyeti var sanki. Üstadlardan teknik açıdan bir yorum yazma şansı olan varsa seviniriz, hepimize bol kazançlar
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

3.  Alıntı Originally Posted by UK99NK Yazıyı Oku
    Endeks izin verse yukarıya doğru ivmelenme niyeti var sanki. Üstadlardan teknik açıdan bir yorum yazma şansı olan varsa seviniriz, hepimize bol kazançlar

endeks izin verdi de ne oldu battık çıkamıyoruz valla sinirlerimi zıplattı ne lanet hisseymiş yaw bana güzel bir ders oldu..........

4. 4 64 kapatır bugun

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by paşatorunu Yazıyı Oku
    endeks izin verdi de ne oldu battık çıkamıyoruz valla sinirlerimi zıplattı ne lanet hisseymiş yaw bana güzel bir ders oldu..........
    Al benden de o kadar bu piyasada bile tirt üç tavan olacaktà oooooo bir halt olacağı yok saçma sapan haraketler

6. Anlaşılan herkes zararda
    Zararı çıkarmak için bekliyor
    %5 e sevinip 2 satır yazan bile yok

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ersenmartin Yazıyı Oku
    Anlaşılan herkes zararda
    Zararı çıkarmak için bekliyor
    %5 e sevinip 2 satır yazan bile yok

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kozada yazisiyoruz ama ipek reyiz ;) Ama bu çıkış yüzde 10 olur akşama ınsallah

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Vallahi ben full ipekteyim ama bakıyorum buraya yazan yok kozaa ve kozal da yazıyorum ne etcen

Sayfa 515/963 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •