Sayfa 515/1001 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Mahmud beklesin,daha karpuz.keserler tupte
    Tüpe nazar değdirdik asdasss aya fosfosun karaoğlanlar baskı kuruyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Vosvosda sırada, dimedi sonra dimeyin
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Hocm ben irandan yanlış bi hamle bekliyorum, zamanı kestiremiyorum, öyle bi durumda kestirmek çok zor

İleriyi,belki çıkış için fırsat verir son iki olayda verdi,ya vermezse !!
    Azerbaycan ile ilgili ise ben pek sanmam. Türkiye net resmi tavrını ortaya koydu. Azerbaycan a müdahale edecek olsalar ederlerdi önceden.
    Ama şu gerçektir. Borsa ciddi derecede riskli bir yatırımdır..
    1 saat sonra birşey olur tabanları sayarız. Eski arkadaşlar bilir bunları..Ama bir gün birşey olur diye beklersek de fırsatları kaçırırız.
    Şaka maka ama şu 2-3 yıldır gerçektende borsada bedava para dağıtılıyor... Eee zamanı gelince de kazancın bir kısmını masada bırakmayı göze almak lazım .. Sonuçta yatırım bu . Güzel zamanları da var, dikenli zamanları da..

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Siz kaç kademeye oynuyorsunuz allah aşkına.
    Nazar değdirdik falan.
    Dedim herhalde -5 -7 falan.
    Yoo 0.55 eksi de..

5. Bugun 8200 e gider dedik borsada yukselisten baska secenek yok yilbasina kadar yukari.

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Vosvosda sırada, dimedi sonra dimeyin
    Yaw dur dürtme beni, bugün elime eccük nakit verdiler parayı sokacak yer arıyoruz zati

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Azerbaycan ile ilgili ise ben pek sanmam. Türkiye net resmi tavrını ortaya koydu. Azerbaycan a müdahale edecek olsalar ederlerdi önceden.
    Ama şu gerçektir. Borsa ciddi derecede riskli bir yatırımdır..
    1 saat sonra birşey olur tabanları sayarız. Eski arkadaşlar bilir bunları..Ama bir gün birşey olur diye beklersek de fırsatları kaçırırız.
    Şaka maka ama şu 2-3 yıldır gerçektende borsada bedava para dağıtılıyor... Eee zamanı gelince de kazancın bir kısmını masada bırakmayı göze almak lazım .. Sonuçta yatırım bu . Güzel zamanları da var, dikenli zamanları da..
    öyle korku ile kazandık, fuul bi profil vardı bende,sene başından beri burda kimse nin ful mala girdiğini hiç.sanmiyorum.psikolijiyi kontrol edemiyoruz,kabak gibi ortada aslında durumda bakma işte eskinin getirdiği tedirginlik var ,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Ve ODAŞ yukarı yönlü devre kesti.

Sayfa 515/1001 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •