Sayfa 516/916 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 7324 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku

ayrıca ..

velev ki amon benim ...

son cümlede senin de yazdığın gibi .. sana ne ? oyle değil mi?
    Twitter'daki https://twitter.com/amonslayer00 hesabini da silmis. Gece gunduz '1 dolarda bekliyorum' yaziyordu orada da.

Pek masumca.

2. Kısada düşeni kırıp onay almaya gelmiş. 40,40 altına sarkmazsa çalışır. 41,40 kırılması gerekli yükseliş devamı için. ( grafik linear saatliktir)

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. 42.96 takip ediyorum. uzun vade fibo 0,236 seviyesidir. üzerinde kalması yükselişi destekler.

4.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Twitter'daki https://twitter.com/amonslayer00 hesabini da silmis. Gece gunduz '1 dolarda bekliyorum' yaziyordu orada da.

Pek masumca.
    Tekrar acmis, buraya yazinca. Ha-hah-ha..pek guldum.

1 dolarda beklemesine bekle de, 10 dolari gordugunde 100 dolara cikacak demesen bi de.. agzinin ayari olsa..

5. Sayın Usta, benim kızdığım nokta hisse toparlanıyor iken kötüleyip insanları yönlendirmeye çalışması. Hisse gider- gitmez ben sadece anlık durum hakkında yorum yapıyorum. Küçük yatırımcı dostu olmamakla suçlandık ya bir de. 39 dan sat 36 dan al ne demek. Bunun vebali çok yüksektir. Tekrar söylüyorum burada yazılanlar İle kimse işlem yapmasın. Kendi iradenizi kullanın.

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın Usta, benim kızdığım nokta hisse toparlanıyor iken kötüleyip insanları yönlendirmeye çalışması. Hisse gider- gitmez ben sadece anlık durum hakkında yorum yapıyorum. Küçük yatırımcı dostu olmamakla suçlandık ya bir de. 39 dan sat 36 dan al ne demek. Bunun vebali çok yüksektir. Tekrar söylüyorum burada yazılanlar İle kimse işlem yapmasın. Kendi iradenizi kullanın.

Onu gectim, burada 39'dan satip-36'dan aliyorum derken, ayni zamanda twitter'da da durmadan 1 dolarda bekliyorum yaziyordu. Nereden baksan dokuluyor. Twitter'da sana da laf cakmis bu arada.

He bir de Kront ile ilgili eski mesajlarini silmis. Gerci ekran goruntuleri var bende. Gerci ne yapacagim ki, niye oyle korkup silmis anlamadim. Belki bir sebebi vardir, dursunlar bakalim.

Bunun investing'de de bir yigin hesabi vardir, orasi nasilsa yol gecen hani. Sirf buraya, orada kufurler ediliyor demek icin kufurler etmisse sasirmam.
    Son düzenleme : Usta; 25-08-2022 saat: 14:13. Sebep: Al-sat ile ilgili ifade yanlis anlasilmaya sebep olmus, duzeltildi.

7. Bosverin gelirse kendisine soyleriz. insanlarin onu cok dikkate aldığını düşünmüyorum. Faydali paylasimlara devam etmeniz dilegiyle saygilar.

Sayfa 516/916 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •