Sayfa 516/996 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O kadar risk aldın bugün verebileydin keşke.Afiyet olsun Allah daha çok versin, hayrını gör.
    Teşekkürler. Bugün için belli etmişti kendini ama rahat uyumak istedim diyelim.
    Bugünde kaldığımız yerden maça devam ediyoruz gerçi. Bugünde 37,82 ort. ile verdi elime gene.
    Adam resmen masayı sallıyor şu anda.

2. Yıllardır tahtadayım bu hareketleri hiç yadırgamıyorum. Yazdığımda kızıyorsunuz ama bunlar böyle işte. Okullu varken de tahtayı sakatladılar. Gittiğinde de sakatladılar. Yabancı girsede sakatlayıyorlar. Bu saatten sonra gittiği yere kadar peşindeyim artık diğer hisseler arayı açtı. Her satamadığımda ya da hareket her yarım kaldığında hedefimi daha da yükseltiyorum artık. 41 yaşındayım bekleyecek yıllarım var Allah'ın izniyle. Bakalım kim kazanacak sonunda...

Resmen robotların oyuncağı olmuşuz burada.
    Çıksam diyorum çıkamıyorum. Trade de etmesem hiç çekilmez.
    Daha dün 2,42 dolar yazdık olmuşuz 2,27 bugün.
    Beni tahtada ucuzlukta tutmuyor. Tek tutan şey bozulmayan grafiği.
    Onu da bozsalar hiç durmam. Ne bozuyorlar ne hızlı götürüyorlar.
    Arafta bıraktılar beni

4. Takip ettiğin grafiği paylaşabilirmisin?

100 endekste 5 tahta ekside birisi de parsan

5. geçmiş olsun taban yapar bu ******** bist ile çıkmadı ama ondan once düşecek

Grafik mi kaldı. Küfür etmek istiyorum

7. Acemi yatırımcılar gibi patron neden tahtasına sahip çıkmıyor demek istemiyorum ama.

Mal almıyorsanız bile 2 tane güzel haber yollar tahtada bu adilikleri yapanları ters köşe yaparsınız olur biter

8. Çelik holding hisse çıkarken 2 kere satış yaptı biri zeytincinin önünü kesmek için 2018 90 bin civarı ikincisi de 41 hareketi öncesi oldu 1,1 milyon civarı ona rağmen gitti 41'e ama süründük tekrar 30 liranın altında...

Sen çıkmış sahip çıkmaktan bahsediyorsun bence sonuna kadar haklısı ama öyle değil işte... Gerçi şu anki durum genel bakalım ne olacak MB başkanı kavcıoğlu istifa etmiş diyorlar ona bağladılar ama hapşırsan düşecek gibiydi piyasa...

205'ten zor sattım tüpraşı sabah 1-2 saat önce 220 idi...

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Acemi yatırımcılar gibi patron neden tahtasına sahip çıkmıyor demek istemiyorum ama.

Mal almıyorsanız bile 2 tane güzel haber yollar tahtada bu adilikleri yapanları ters köşe yaparsınız olur biter

Sayfa 516/996 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •