Sayfa 517/983 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. tebliğ de açık ve net olarak döviz kurunun hangisin alınması gerektiği yazıldığı halde,tüpcü gidiyor sözleşme başlangıcı olan 22.3.2018 tarihli dolar kurunu (3,90 TL) çağrı fiyatına esas alalım diyor.bu kadar kanuna aykırı bir başvurunun amacı açıkca maniplasyon dur.zira bu açıklamanın akabinde hisse yüzde 10 düştü.skp anın da açıklama yapamaz mı.ey tüpçü sen malmısın.kanun ne diyor hiç mi okumazsın be cahil adam.hadi senin okur yazarlığın yok diyelim koskoca şirketin var avukatların var onlarda mı mal.böyle saçma bir başvuru yapıp milletin kafasını bulandırıp zarara uğratısıyon.bu bir maniplasyondur. maniplasyonda suçtur.sen bu suçu işledin ve cezan budur demesi lazım tabi yiyorsa

2. eğer kanunlara açıkca aykırı talepleri suç kapsamına alınmaz ise yarın koç,sabancı yada ülker gidip mahkemeye ben borçlarımı odeyemiyorum iflasımı istiyorum diye yalandan başvuru yapsa bu hisseler ne olur.o zaman biz burda olduğu gibi herhangi bir başvuru yada talep şirketin doğal hakkıdır.kabul edip etmeme mahkemenin takdirimidir diyeceğiz.üç beş ay bekleyip mahkeme yok senin durum iyi iflas talebin red edildi diye sevinecekmiyiz. bu durum karşısında spk ,hükümet yada başka kurumlar şuan olduğu gibi sadece seyredecekler mi.düşünmek lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    tebliğ de açık ve net olarak döviz kurunun hangisin alınması gerektiği yazıldığı halde,tüpcü gidiyor sözleşme başlangıcı olan 22.3.2018 tarihli dolar kurunu (3,90 TL) çağrı fiyatına esas alalım diyor.bu kadar kanuna aykırı bir başvurunun amacı açıkca maniplasyon dur.zira bu açıklamanın akabinde hisse yüzde 10 düştü.skp anın da açıklama yapamaz mı.ey tüpçü sen malmısın.kanun ne diyor hiç mi okumazsın be cahil adam.hadi senin okur yazarlığın yok diyelim koskoca şirketin var avukatların var onlarda mı mal.böyle saçma bir başvuru yapıp milletin kafasını bulandırıp zarara uğratısıyon.bu bir maniplasyondur. maniplasyonda suçtur.sen bu suçu işledin ve cezan budur demesi lazım tabi yiyorsa
    Hukuk sistemi gelişmiş toplumlarda , aynen yukarıda belirttiğiniz gibi işliyor , sistem. İnşallah bizde de bir gün sistem , böyle çalışır hale getirilir . Olması gereken de budur.

4. Zor ışler...tüpçü allem eder kallem eder ısı kılıfına uydurur..mahkemede bıter veya..

5.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    eğer kanunlara açıkca aykırı talepleri suç kapsamına alınmaz ise yarın koç,sabancı yada ülker gidip mahkemeye ben borçlarımı odeyemiyorum iflasımı istiyorum diye yalandan başvuru yapsa bu hisseler ne olur.o zaman biz burda olduğu gibi herhangi bir başvuru yada talep şirketin doğal hakkıdır.kabul edip etmeme mahkemenin takdirimidir diyeceğiz.üç beş ay bekleyip mahkeme yok senin durum iyi iflas talebin red edildi diye sevinecekmiyiz. bu durum karşısında spk ,hükümet yada başka kurumlar şuan olduğu gibi sadece seyredecekler mi.düşünmek lazım.
    Gelişmiş toplum olan ülkelerde yap adamın mabadından kan alırlar... Umarım gelişmiş bir ülkeyizdir ksn alıp spk önünde sergilerler bu kanı...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. Sattım ve çıktım. 2 aydır temeline ve hikayesine inandığım bir hissenin böyle iğrenç ve mide bulandırıcı bir şekilde üstelik sahipleri tarafından manipüle edilmesini gördükten sonra bu tahtadan artık 1 lot dahi almam. Yazıklar olsun. Hele son bildirim buram buram art niyet kokuyor. Bunu yapan kişi değil çağrı fiyatı günahını vermez kimseye. Umuyorum zararınız çıkar ve muafiyet talebi iptal olur. U30 hisselerinden şaşmam şu dakikadan sonra. İyi günler dilerim.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yazık olmuş.ben tupcünün eline vermeden çıkmam.ahdım var.

8.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Sattım ve çıktım. 2 aydır temeline ve hikayesine inandığım bir hissenin böyle iğrenç ve mide bulandırıcı bir şekilde üstelik sahipleri tarafından manipüle edilmesini gördükten sonra bu tahtadan artık 1 lot dahi almam. Yazıklar olsun. Hele son bildirim buram buram art niyet kokuyor. Bunu yapan kişi değil çağrı fiyatı günahını vermez kimseye. Umuyorum zararınız çıkar ve muafiyet talebi iptal olur. U30 hisselerinden şaşmam şu dakikadan sonra. İyi günler dilerim.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Siz art niyet olduğu için satmışsınız bende art niyet olduğu için satmıyorum. Çünkü inanıyorum ki bu tüpçü ne kadar art niyetli olursa olsun kanunda tebliğde yeri olmayan bu talep bir yerlerden dönecek.

Sayfa 517/983 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •