Sayfa 518/538 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Mistral, İzmir'e iki dev gökdelen dikecek
    06.09.2012

Kentin öncü işadamlarının birleştiği Mistral Yapı Gayrimenkul, adliye karşısındaki araziye biri 45, diğeri 40 katlı, 200 metreyi aşkın iki gökdelen inşa edecek.
    https://www.yeniasir.com.tr/ekonomi/...kdelen-dikecek

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    17/12/2018tarihinde MSGYO. A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,3865 fiyat aralığından 126.802 adet /satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte MSGYO A.Ş. sermayesindeki paylarım 17/12/2018. tarihi itibariyle %.2,3340. sınırına ulaşmıştır

Mehmet Doğan ATAY
    Mistral, İzmir'e iki dev gökdelen dikecek
    06.09.2012

Kentin öncü işadamlarının birleştiği Mistral Yapı Gayrimenkul, adliye karşısındaki araziye biri 45, diğeri 40 katlı, 200 metreyi aşkın iki gökdelen inşa edecek.
    https://www.yeniasir.com.tr/ekonomi/...kdelen-dikecek
    Bu şirketin kurulumu neredeyse 6- 7 sene olmuş.(arsa alımı 10 yıl cıvarı)
    Henüz bazı sorunlarından dolayı ofis kule tam olarak faaliyete geçemiyor sanıyorum.
    Şirket bu yılki kira gelirleri ile aidatları dahi ödeyemeyecek durumda.
    Yönetim ve finansman giderleri çok yüksek.
    Bilançoda Arsa ve bina değer artışları ile günü kurtarmaya çalışıyor.
    Dolar bazında kurucu ortaklar zararda.
    Ayrıca temettü ve hisse devirlerinden dolayı vergide ödeyecekler.
    Güncel kriz döneminde paraya ihtiyacı olan ortaklar hissede sıkışmış gözüküyor her fırsatta satış eğilimi var.
    Allah yardımcıları olsun..!!!

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 18-12-2018 saat: 14:56.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, MSGYO.E, TSPOR.E payları 19/12/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 02/01/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

4. iki kere 1.48 i denedi geçemedi mal boşaltma operasyonu bu seviyeler uzun süre görülmeyebilir. buraları beyenmeyenler bu seviyeleri arıyor olucak ben malları boşalttım. kalanlara sabırlar dilerim. sağlıgınızı bozmayın derim. Y:T:D

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan1071 Yazıyı Oku
    iki kere 1.48 i denedi geçemedi mal boşaltma operasyonu bu seviyeler uzun süre görülmeyebilir. buraları beyenmeyenler bu seviyeleri arıyor olucak ben malları boşalttım. kalanlara sabırlar dilerim. sağlıgınızı bozmayın derim. Y:T:D
    Yolunuz açık olsun...kısmetten ötesi yoktur...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu tahtada benim bir hedefim var ve sabırla bekliyorum...
    Elbette inişler çıkışlar olacak, hatta agresif hareketler kaçınılmaz, görüldüğü gibi...
    Bu inişte çıkışta teknik gücü olan kademelerde oynayabilir elbette, zira bana göre yön yukarı haalaa...
    % 5-10 kar gördümü satıp çıkanlarda olabilir elbette...
    Ama benim yönü yukarı olan tahta da böyle bir niyetim yok, günlüklerde 3-5 kademe ekstra cebe atabiliyorsam ne mutlu bana...
    Kısa geçmişte o kadar zaman malda bekleyipte %10 alıp çıktığım tahtalarda 3-5 gün sonra arkasından baktığım çok oldu...
    İnşallah bu sefer yanılmam da o tahtalarda kaçırdığım hazzı bu tahtada yaşarım, yaşarız...
    Arkadaşın dediği gibi kısmetten ötesi yok deyip sabırla beklemek...
    Kalın sağlıcakla..

Güzel bi tahta bu aralar pek tadı yok

Bu şirketin kurulumu neredeyse 6- 7 sene olmuş.(arsa alımı 10 yıl cıvarı)
    Henüz bazı sorunlarından dolayı ofis kule tam olarak faaliyete geçemiyor sanıyorum.
    Şirket bu yılki kira gelirleri ile aidatları dahi ödeyemeyecek durumda.
    Yönetim ve finansman giderleri çok yüksek.
    Bilançoda Arsa ve bina değer artışları ile günü kurtarmaya çalışıyor.
    Dolar bazında kurucu ortaklar zararda.
    Ayrıca temettü ve hisse devirlerinden dolayı vergide ödeyecekler.
    Güncel kriz döneminde paraya ihtiyacı olan ortaklar hissede sıkışmış gözüküyor her fırsatta satış eğilimi var.
    Allah yardımcıları olsun..!!!

YTD
    İZMİR'DEKİ TEK KOMPOZİT YAPI
    MİRAY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haydar İnaç, Mistral projesinde 110 konut var. Ve ayrıca 110 odalı bir otelimiz var. İzmirdeki ilk ve tek kompozit yapı. Depreme karşı en sağlam yapı, aynı zamanda iç alanları daha geniş yapıyor bu malzemeler. İkiz Kulelerden gördük, tamamıyla çelik yapılarda da sorun oluyor. O yüzden de kompozit bina yapmayı tercih ettik. İzmire dışarıdan gelen şirketler arsa satın alıyor, belediyeye gidip onaylatıyorlar, emsale, metrekarelere, yönetmeliklere vs. pek bakılmıyor. İstanbullu şirketler ilk geldiklerinde bir yumruk yiyorlar. Yönetmeliklere bakılıyor İzmirde. Belediyeler uyguluyor tüm kuralları. Biz İzmirli bir yapı olduğumuz için önceden her şeyi hesaplıyoruz. 38 katlı konut, 48 katlı ofis binası yapıldı. Binanın 10 katı otel. İzmire bir değer kazandırdık. Bulunduğumuz bölgede gelişme devam ediyor dedi.

https://emlakkulisi.com/izmiri-istan...mayalim/580008

Sayfa 518/538 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •