Sayfa 518/628 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. evet beyler ceza yedik geldik en son dönüyor mu demişim şimdi döndük mü acaba diyorum

2. O cezayı bizde yedik döndüm ama yönetici bey 25 dakika geç aldınız beni forma

3.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    bu credit te ne kadar mal var daha
    Geçen hafta citti de 1.33 milyon lot vardı ..Bunun 651 binini satmış ..Yani 1.300 altında 1,160-1,25 aralığında topladığını satmış..Bu oran geçen hafta %6.06 iken dün %3.1 e düşmüş....Zaten bunun %2.8 i 1.6 lü fiyatlardan beri elinde duruyor...Bu satıklarını kimler almış iş yatırım,garanti yatırım,yapıkredi yatırım ve vakıf yatırım almış...Bu alan aracı kurumlar patronun hesabından mı aldılar yoksa küçük yatırımcı nın ordaki hesapları mı o bilgi bilinmiyor..Şayet patron o aracı kurumlar üzerinden cittinin satıklarını aldıysa kendisi sattı kendisi aldı yani kendi kendine işlem yaptı ..ama o alanlar o aracı kurumların müşterileri olan küçük yatıtrımcı ise citti 1.160-1.25 den aldığı %3.2 lik malı küçük yatırımcıya sattı..

4. yabancı falan yok ya burada adamlar keriz mi alsın böyle mal bir şirketten

5.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Geçen hafta citti de 1.33 milyon lot vardı ..Bunun 651 binini satmış ..Yani 1.300 altında 1,160-1,25 aralığında topladığını satmış..Bu oran geçen hafta %6.06 iken dün %3.1 e düşmüş....Zaten bunun %2.8 i 1.6 lü fiyatlardan beri elinde duruyor...Bu satıklarını kimler almış iş yatırım,garanti yatırım,yapıkredi yatırım ve vakıf yatırım almış...Bu alan aracı kurumlar patronun hesabından mı aldılar yoksa küçük yatırımcı nın ordaki hesapları mı o bilgi bilinmiyor..Şayet patron o aracı kurumlar üzerinden cittinin satıklarını aldıysa kendisi sattı kendisi aldı yani kendi kendine işlem yaptı ..ama o alanlar o aracı kurumların müşterileri olan küçük yatıtrımcı ise citti 1.160-1.25 den aldığı %3.2 lik malı küçük yatırımcıya sattı..
    sn yatrımcı x baktım egser fena gözükmüyor fiyat olarak güzel yer gibi siz ne dersiniz

6. Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by justdealer Yazıyı Oku
    durum o ki, teiaş emekl elektrikin ürettiği ürünleri beğenmedi, bir sorun var. bir yıl oldu,teiaş tan ihale de almadı.

1.alınmış olan ihalelerin teslimi neden yapılmadı?
    2. onca enerji altyapı yenileme vs çalışmaları yapılacakken neden yeni bir ihale haberi düşmedi?

maalesef teiaş la yaşanan sıkıntı diye tabir eden arkadaş haklı gibi görünüyor

şirketi arasak bu konu hakkında bilgi verirler mi? sanmam...!!
    Çok net birşey yazıyorum duyumlarıma göre. Fatura falan kesilmeyecek bu sene sonuna kadar. Nokta....

8. Ben bunun 9 aylık bilançosunu gördükten sonra şirketin geleceği ile olumlu bir şey yazamıyorum..Hisselerine gelince resmen oyuncak malı oldular..Citi sözde yabancı hesap hisseyi 1.9 milyon lotla 2 tl ye götürdü %12 payla sonra 1.6 ya kadar bu malın %9.2 sini 1.600 üstünde sattı,elinde %2.8 mal kaldı ve 1.150 ye dek verdi..Sonra 1.160-1.25 aralıgında %3.2 topladı onu da 1.3 üstünde sattı..şimdi bugün göremiyorum kim alıp satıyor dün kapanışa göre elinde %3.1 kaldı tekrar ..Geçen hafta bu oran %6.06 idi...Bakalım buralardan tekrar alacak mı yarın ki takas da görülür...hissenin temeline gelince 9 aylık bilançosunu görünce eski umudumu kaybettim..Yalnız cittinin elinde kalan bu %3 lük malın maliyeti bu seviyelerin üzerinde al sat yaparak maliyeti düşürme çabasında olabilir..Şayet alt satla maliyeti düşürüp hepsini satarsa demek ki 12 aylığı da vasat olabilir..Çünkü biz bu citti de işlem yapanın kendileri olduğunu düşünmüştük ben de aynı kanıdayım..(YTD)

Sayfa 518/628 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •