Sayfa 518/973 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 7779 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Uzun vade temettu kagidi 10-15 yilda kendini amorti eden hisslerden ufak ufak ekleyecegim .yatirim tavsiyesi degildir sahsi goruslerdir
    Evet bunu dedigimde hisse 7-8 lira arasindaydi 16.70 e cikti

2.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    PETUN 11 TL'den 27,84 tavan fiyatta işlem görüyor.PNSÜT 12,50 den ancak 16 lara geldi.Bu nasıl bir iş anlamadım.Bu işlemleri yapanlar hakikaten büyük ..... çocuğuymuş.

Ayrıca bu işlemlerden mal sahibinin haberi olmaması mümkün mü sizlere göre?
    Benim korkum daha önce de yazmıştım yani acaba diğer iki hisseyi tavan gösterip buradan mı sattılar bütün malı? Bir tuhaflık oldugu belli yani Petun %75 fark attı ya az bir kar degil daha ne zaman gidecek bu hisse? Şu an %75 kayipta sayıyorum kendimi. Karantina da kalkabilir yakında gıdalar gidebilecek mi böyle? Tahtacı benim satmami bekliyorsan bende çok bir lot yok zaten... Göz göre göre gitti diğer hisseler yazık ya.

3.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Dalga mı geçiyorsunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    O zamanlar Petun da 7-8 Liralardaydı , ve şu an 27,84 TL. de. ( Neredeyse , 4 katı olmuş. )
    Pınarsu ya da bakmanızı öneririm. 5 Katına yaklaşmış.
    Pınarsütün , 2 katına çıktığı dönemde , onun kankalarına ve daha birçok dandik hissenin, kaç katına çıktığına bakmak gerekir.
    Aksi halde , adamın elindeki oyuncağı , ucuz fiyattan kapıverirler.

5.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Benim korkum daha önce de yazmıştım yani acaba diğer iki hisseyi tavan gösterip buradan mı sattılar bütün malı? Bir tuhaflık oldugu belli yani Petun %75 fark attı ya az bir kar degil daha ne zaman gidecek bu hisse? Şu an %75 kayipta sayıyorum kendimi. Karantina da kalkabilir yakında gıdalar gidebilecek mi böyle? Tahtacı benim satmami bekliyorsan bende çok bir lot yok zaten... Göz göre göre gitti diğer hisseler yazık ya.

Sadece Pnsu ve Petun dan satış yapanlar Pnsüt alsa yine iki tavan çekerdi.Bütün pislik işlemleri Yapıkredi robotu ve İşyat dan yapıyorlar.İzleyenler görüyordur.Elbet bir babayiğit o robotun fişini çektikten sonra yerine uygun birşey sokacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    O zamanlar Petun da 7-8 Liralardaydı , ve şu an 27,84 TL. de. ( Neredeyse , 4 katı olmuş. )
    Pınarsu ya da bakmanızı öneririm. 5 Katına yaklaşmış.
    Pınarsütün , 2 katına çıktığı dönemde , onun kankalarına ve daha birçok dandik hissenin, kaç katına çıktığına bakmak gerekir.
    Aksi halde , insanın elindeki oyuncağı , ucuz fiyattan kapıverirler.
    Bilerek mi yapıyorlar acaba yani bu hissenin durumu ortada, yazılanlar belli forumda, adam gelmiş kaç ay önceki mesajını alintilayip yazıyor yani amaç nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sadece Pnsu ve Petun dan satış yapanlar Pnsüt alsa yine iki tavan çekerdi.Bütün pislik işlemleri Yapıkredi robotu ve İşyat dan yapıyorlar.İzleyenler görüyordur.Elbet bir babayiğit o robotun fişini çektikten sonra yerine uygun birşey sokacaktır.
    Kardeş , çok isabetli yorumlar yapıyorsun. Sağol.... Sen de olmasan, şu mubarek günde , kafayı yiyeceğim.

8. Bazılarına göre ,belki , biraz iddialı bir rakam gibi gelebilir , ama şu anki ortam ve şartları değerlendirerek ve hisseler arasında kıyaslamalar yaparak , 25 TL. olan , kısa vadeli satış hedefimi 30 TL. ye yükselttim.... Tabii , bu benim beklentim.... Olur olmaz , bilemem.

Sayfa 518/973 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •