Onemli Gunler Banner
Sayfa 519/648 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 5181 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

tavanımız hayırlı olsun diyelim mi..?

güzel kar var ısrarla satmıyorum..
    ahahaha
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    tavanımız hayırlı olsun diyelim mi..?

güzel kar var ısrarla satmıyorum..
    ahahaha
    Yarin yaparsa çok anlamlı olur.

50 ve 100 günlüğü çakıştırmaya mı çalışıyor , ne yaptığını anlayamadım, rsi şişkin onu mu soğutayım diyor yoksa başka bi haber bekliyorum o zaman mı tavan oluruz diyor ;çözemedim..
    golden cross oluşmaya başladı sanki , bjk ve gsray puan kaybederse oraları yangın yerine çevirecekler bir tek onu biliyorum şimdilik..
    izleyip görelim..ytd

4. Galatasaray Hatay deplasmani defans oyuncusu yok.boupenza oynayacaksın. Beşiktaş'ta aboubakar cenk gzehall yok.kasimapasa teknik direktör değişikliği ile millli araya girdi. Maça asılır gbi. Puan kaybi olursa fener uçar da uçar. Tüm portföy ile Gençlerbirligi maçı öncesi Fener almıştım. Sakın ha ortaklar tek spor hissesi almayın. Beni mahvetmisti. Neyseki hemen bjk almıştım. Fener bu hafta neler yapacak bakalım.evinde tekrar yenilirse. Taraftar isyan eder .

5.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Galatasaray Hatay deplasmani defans oyuncusu yok.boupenza oynayacaksın. Beşiktaş'ta aboubakar cenk gzehall yok.kasimapasa teknik direktör değişikliği ile millli araya girdi. Maça asılır gbi. Puan kaybi olursa fener uçar da uçar. Tüm portföy ile Gençlerbirligi maçı öncesi Fener almıştım. Sakın ha ortaklar tek spor hissesi almayın. Beni mahvetmisti. Neyseki hemen bjk almıştım. Fener bu hafta neler yapacak bakalım.evinde tekrar yenilirse. Taraftar isyan eder .
    Gbirligi maci tam rezaletti. Yuzde 99 mac tahminime guvenirim. Beni bile o mac ters kose yapmisti. Kazansak o hafta 40 lardan satip 4 ten tekrar besiktas alacaktim. Kaybedince kayitlarda da vardir. Hic caninizi skmayin Erol kovulupta Low haberi dusunce hisse tekrar toparlar demistim. Erol un kovulmasi bile yetti ama Low den ses seda yok hala. Anlasma olsa ilk alacaklar yabancilardi. 40 lari goz acip kapayincaya kadar gorurduk. Zararina tek tuk spek hissedeyse satiyorum. Genelde satmam beklerim. O yuzden genclerin bize kazigi besiktasi kacirmamiz oldu. Yalniz suda var zamani geri alsak fenerde cuma poz almamak spor hissesinden anlamamak olurdu. Menham bu bakimdan sen yuzde yuz dogru hamle yaptin. Spor hissesinde belli seviyenin uzerinde tecrubesi olan her kim olursa olsun o hafta fenerde poz alirdi. O ara performans tavan yapmis. Lig sonuncusu ile karsilasiyorsun. Bjk ve gs rakipler kuvvetli. Poz almayani doverlerdi. Kaldiki forumda farkli spor hisselerinde taraftarligi kenara koyup objektif poz acan ikimiz variz sanirim. Fenerde poz alanlar genelde sade fenerde keza bjk, ts ve gs dakilerde oyle.

Warren buffetin guzel bi sozu vardir. Emin degilseniz pasta yapin. Bir hissede eminsem pasta yapmak ahmakliktir der. Senin basina gelen yagmurlu havada agac altinda yildirim dusmesi sansi gibi. Milyonda ihtimal oldu diye boyle yapacagim demeni uygun gormuyorum. Ben kendimden ornek verirsem savas bilir 170 lerden konya toplamistim 200 lere kadar. En buyuk agirligim onda. Ihya etti o arada. Ondanda yuzde yuz emindim. Savasta benim fener topigimdeki yazilarim sonrasi geldi sanirim ama fazla dayamadi geri buraya gelmisti. Yani inandigin yuzde orani cok yuksek hisse varsa sonuna kadar girebilirsin. Son zamanda bu sekilde inandigim skbnk var. ama inat ediyor bjkin son aylardaku inadi gibi. Bakalim kimin inadi daha kuvvetli cikacak.

Hafta sonuna gelirsek bjkin kaybi cok rakip kuvvetli. Keza gsray da ayni durumda. Fenerin maci pzt. O bakimdan cuma gunu maldaysan tasinir. Degilsen fener mantikli. Pzt dahil guzel prim yaparsa belki cikarim. Yada ligin sonuna uc dort mac kalaya kadar tasimaya devam. Yalniz su sira bi arazi isim var. prim yapma durumuna gore cikarsamda siz burak cikti ciksakmi diye algilamayin. Birazda nakit ihtiyacindan olabilir. Esasinda son dort bes maca kadar su samp sayilari olayi yada supriz yumurta uefa davalari beklenip 40 uzeride hedeflenebilir.

elimdeki fenerleri satmadığım gibi birde üstüne 2.29 dan tspor ekledim..
    al sat yapıyorum fenerde , lot sayısı sabit kalacak şekilde günlük gir çık..
    trabzon niye aldım , grafiği güzel geldi gözüme..
    fener akşam kapanış 35 üstü bekliyorum..ytd
    35.34 gibi..

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    elimdeki fenerleri satmadığım gibi birde üstüne 2.29 dan tspor ekledim..
    al sat yapıyorum fenerde , lot sayısı sabit kalacak şekilde günlük gir çık..
    trabzon niye aldım , grafiği güzel geldi gözüme..
    fener akşam kapanış 35 üstü bekliyorum..ytd
    35.34 gibi..
    kapanışını yesinler senin..)
    34.34

Sayfa 519/648 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •