Sayfa 519/746 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Ceko Yazıyı Oku
    sabah bellı bı fıyata kadar yukselıyor sonra asagı dan cerezlık kademe kademe alış pasiften gelırse ne ala gelmezsede sorun yok ama gelıyo ıste
    Daha önce Deniz kiraz da söylemişti, Tacirler bu tahtada sevilmez ve onun alıcı olduğu zaman hissede baskı oluyor; aldıklarını kusturmadan da götürmüyorlar. Acelen yoksa sabırla bekle üstadım daha birşey göremedik, dava süreci tamamlana dek kıpraşmadan durmak niyetim, sat al yapabilsem süper iş var ama hiç beceremiyorum bunu. Sadece altın çıkarabilecek diye Gübre nerelere geldi, biz çıkarıyoruz ve yeni madenler de illa ki bulunmuştur ve açıklanacaktır her halde. Hayırlısı olsun

2.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Altın yükseldikçe ve dökemedikçe iyice zıvanadan çıkıyor dümbükler..Fiyatı yükseltmeden en ölü şekilde toplayabilmek tek amaçları, millet de satmadıkça vahşileşiyorlar. Yukarı götürün veririz birazcığını ama buradan olmaz efendiler..
    ipekedeki olaya bakin bir de. Koza yine iyi yukari gitti. Ipekede adamlar kac gundur ayni hareketi yapiyor inanilmaz.

3. Altın 1770 ve yükseldikçe iyice bunaldı şizofren; belki itici ve kaba oluyor ama keyifli olduğu için tekraren yazmak geldi içimden; eşşşekkkkkk gibi gideceksinnn; nereye kadar sıkabilirsin ki bu ortamda. Ha güç siz de evet baskılamaya devam edip milletin burnundan fitil fitil getirebilirsin bir süre daha ama kaçarı yok bu filmin sonunda iyiler kazanır Allahtan bir mani olmazsa..

4. KOZAA UZUN VADE BURDA ASILI KALSIN BU!

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    kozal
    73 üzerinde kalıcı olamıyor. olursa 81 denemesi gelir

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    kanal içinde kalıcı olursa aşk başlar bunda

7. HAFTALIK

Sayfa 519/746 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız