Sayfa 52/1024 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    kullanıyormusunuz?
    yada kullanan varsa enpara ve cepteteb e kıyasla iyimidir?
    şuan faiz oranı açısından en yüksek şuan fiba diyebiliriz.
    evet kullanıyoruz. 500 bin tl. ye kadar 12,50 den işlemesi çok güzel. Mesela odea da sadece 50 bin tl. ye kadar 13 oran. dolar al-sat makası da odea ya göre daha uygun. Tek OLUMSUZ YANI günlük işlem hacmi 300 bin tl. ile sınırlı. Yani 300 bin tl. ye dolar aldıysan aynı gün satamazsın. Ama müşteri temsilcisine telefonla istediğin kadar işlem yaptırabiliyorsun. O zamanda şube eve yakın olmalı, zira imza istiyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ahh ahhhh

Geçen sene ben bunları derken siz 22 faiz bekliyordunuz..
    Hatta bende 22 faiz bekliyorsan dolar 5-6 tl olur gidip dolar alın o zaman dediğimde..
    trol ilan ettiniz idi beni..

power 2.90 3 tl lerden dolar almadın gittin 3.54 ortalama ile aldın..

kızmaca alınmaca yok..

Şimdi de burada dolar 8 tl olacak deniliyor arada ama millet bi yandan da inanmıyor olacak ki yurtdışı mevzusuna 1-2 kişi anca cevap veriyor..

Arkadaşlar bir senaryo oluşturuyorsunuz kafanızda..ok güzel..harika..ama bunun gerçeklerine göre hareket etmiyorsunuz ne yazıkki..Ya da sadece boş sohbet sizin kisi..

Misal 8 tl dolar kurunda ben hiç bir türk bankasında bırak tl yi dolar bile tutmak istemem..

yada 2.90 kurda aman kısa gidin faizler çoşacak diyip de tl de kalmak neyin nesi idi..
    o zaman başkaydı çünkü TL'nin körtopalda olsa faiz arttırma gücü vardı,eğer o sistem devam etseydi faiz bugün 18 üstüne varmıştı. fakat 15 temmuzu nereden bileyim? onu bahane edip kasımda bankalara faiz sopasını vurdular bende hemen uyanıp kademe kademe dolara geçtim. eski sistemi getirin bende tekrar %20 faizden TL ye geçeyim. getiremiyorsanızda burada polemik yapmayın.
    Son düzenleme : powerpc; 28-02-2017 saat: 16:16.

3. bir kısım dolarıda burgan dan %3,9 ile bağladım. artık burgan - t-bank kokteyli ile devam edeceğim. %4 ortalama faizde çok tatlı be

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    o zaman başkaydı çünkü TL'nin körtopalda olsa faiz arttırma gücü vardı,eğer o sistem devam etseydi faiz bugün 18 üstüne varmıştı. fakat 15 temmuzu nereden bileyim? onu bahane edip kasımda bankalara faiz sopasını vurdular bende hemen uyanıp kademe kademe dolara geçtim. eski sistemi getirin bende tekrar %20 faizden TL ye geçeyim. getiremiyorsanızda burada polemik yapmayın.

Kızma powerpc takılıyorum birazda..

Bakma ben senden beter düşünüyorum bazı konularda..

Neden burada yurtdışı banka mevzusunu açıyorum sanıyorsun..

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bir kısım dolarıda burgan dan %3,9 ile bağladım. artık burgan - t-bank kokteyli ile devam edeceğim. %4 ortalama faizde çok tatlı be
    daha bu yolun başlangıcı..!
    Yılın ikinci yarısında dolar mevduatlar hem faizde hemde kur'da bayram yapacak..!!
    Büyük resmî görenler kazanmaya devam edecek..!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Yılın ikinci yarısında dolar mevduatlar hem faizde hemde kur'da bayram yapacak..!!
    İkisi birden zor be dostum..

Yani powerpc nin dilediği 20 faiz anca dolar 9 tl olduğunda olur..

Zaten demek istediği de o

Faiz den kazanma anca görece yüksek faizden dolayı doların gevşediği zamanlarda mümkündür..

2 zamazingo da aynı hızda yükseliyorsa anca (belki o da) paranın değerini korursun..

Genelde dolardaki yükseliş çok daha hızlı olur..Doğası gereği faiz ağırdır..

Dolar sürat teknesidir faiz kum kosteri..

ahaa kum kosteri diyince ekşide ne yazmışlar..aynı tr deki faiz..

""kucuk, gemi denemeyecek, kum ta$iyan, habire karaya oturup sahil guvenlik'in ba$ina bela olan tekne. bazen de uyu$turucu ve adam kacirma icin kullanilir.""
    Son düzenleme : gundwane; 28-02-2017 saat: 16:31.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    İkisi birden zor be dostum..

Yani powerpc nin dilediği 20 faiz anca dolar 9 tl olduğunda olur..

Zaten demek istediği de o

Faiz den kazanma anca görece yüksek faizden dolayı doların gevşediği zamanlarda mümkündür..

2 zamazingo da aynı hızda yükseliyorsa anca (belki o da) paranın değerini korursun..

Genelde dolardaki yükseliş çok daha hızlı olur..Doğası gereği faiz ağırdır..

Dolar sürat teknesidir faiz kum kosteri..

ahaa kum kosteri diyince ekşide ne yazmışlar..aynı tr deki faiz..

""kucuk, gemi denemeyecek, kum ta$iyan, habire karaya oturup sahil guvenlik'in ba$ina bela olan tekne. bazen de uyu$turucu ve adam kacirma icin kullanilir.""
    Ben dolar mevduat faizinden bahsediyorum...!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    2013 te başlayan büyük resmi gecikmelide olsa gördük sonunda, henüz sürecin yarısına bile gelmedik.

Sayfa 52/1024 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •