Sayfa 520/821 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Domates ucuzlayında hisse fiyatında ucuzluğa gitti yatırım finansman galiba.
    Haftalardır tek satıcı yatırım finansman. Patronun malı ise neden satar!?

Patron yeni yatırım yaptım pamuk eller cebe mi diyecek acaba!?

2. Yine Ali cengiz oyunları mi???

3. Bu hissede patron faktörü olmasa zaten bu fiyatların çarpılarından işlem görürdü bu hisse. Maalesef kurumsal yatırımcıların uzak durduğu bir hisse. Bizim gibi bir kaç ky nin gücüde malum. Onun için patron ne derse o olur böyle hisselerde her daim.

Yatırım finansman yüklü satışları bana bedellinin ayak sesleri gibi gelmeye başladı.

4. Koskoca dohol u bi çaktı 4.20 den hisse kaç sene kendine gelemedi. Tabi ki gelip burada patron ile bilek güreşi yapacak halimiz yok.

Ama neticede temel olarak sirket iyi bir şirket büyümesi var atıyorum bedelli de yaparsa yapar derseniz buralardan almak orta vadede zarar ettirir mi bilmiyorum.
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu hissede patron faktörü olmasa zaten bu fiyatların çarpılarından işlem görürdü bu hisse. Maalesef kurumsal yatırımcıların uzak durduğu bir hisse. Bizim gibi bir kaç ky nin gücüde malum. Onun için patron ne derse o olur böyle hisselerde her daim.

Yatırım finansman yüklü satışları bana bedellinin ayak sesleri gibi gelmeye başladı.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ............
    Son düzenleme : - sur -; 24-05-2022 saat: 09:51.
    Yazdığım yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Sıra buna da gelecek elbet. Bu fiyatlar karının karşılığı değil.

7. Okullu nün Dohol ve ptkim de yaptığı hareketleri sahibi olduğu şirketinin hisselerinde yapacağını düşünmüyorum/düşünmek istemiyorum.

8. Yapmış ki? Zaten ilk bunda yapmış. Geçmiş grafiği baktınız mı?
     Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Okullu nün Dohol ve ptkim de yaptığı hareketleri sahibi olduğu şirketinin hisselerinde yapacağını düşünmüyorum/düşünmek istemiyorum.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 520/821 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •