Sayfa 521/1032 İlkİlk ... 214214715115195205215225235315716211021 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Bu akşam seans sonunda HALKB'den hisse geri alımı konusunda bir haber gelecek mi ona bakacağım mesela?...Şayet gelmezse, diğer arkadaşların da söylediği gibi "demekki bu opsiyonu OFAC kararı sonrası kullanacak" anlamı çıkar...Hem de % 100 kesinlikle...

Böyle bir durumda ise, "hükümetin -ufak da olsa- bir ceza beklentisi var demekki" gibi bir yorum yapılabilir rahatlıkla...
    Son düzenleme : yetkisiz; 13-09-2018 saat: 14:54. Sebep: Konu bütünlüğü
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Bu akşam seans sonunda HALKB'den hisse geri alımı konusunda bir haber gelecek mi ona bakacağım mesela?...Şayet gelmezse, diğer arkadaşların da söylediği gibi "demekki bu opsiyonu OFAC kararı sonrası kullanacak" anlamı çıkar...Hem de % 100 kesinlikle...
    Ya hocam zaten geri alacaklarini resmi olarak bildirdiler - neden OFAC sonrasi daha yuksek fiyattan alsinlar??? Nasil %100 kesin diyorsun buna lutfen acikla saga sola dagitmadan ama konuyu??

3. Hocam hemen alttaki ile birlikte oku o mesajı lütfen...Adamların ceza beklentisi varsa buralardan niye alsın kağıdı ?...Ayrı yazınca ben de farkına vardım o kopukluğun ama düzeltemiyorum şimdi...

Düzelttim...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

4. Diğer konu...Sonuçta bu bir opsiyon...Almayadabilir yani...Ha, ceza gelmez de fiyatlar yukarıya giderse vay ben bu işten para kazanamadım diyecek bir yapı değil HALKB...İşi bu değil yani...

5. Hele de şu para kıtlığında, hisse geri alımı için can attıklarını hiç zannetmiyorum...

6. Faizdeki bu oranlarla birlikte sübvanse ettikleri o konut kredileri ne kadar zarar yazacak hep beraber göreceğiz abi...Zaten son bilanço berbattı, iyice kötüleşir böyle bir durumda...Umarım para saçar gibi saçmamışlardır % 20 lerden toplayıp % 1 lerden dağıttıkları mevduatı...

7. Trendciğim öz varlıklardaki artışı gayet polynnacı bir yaklaşımla hesaplayıp duruyor ama hazıra da dağ dayanmazmış...

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Ya hocam zaten geri alacaklarini resmi olarak bildirdiler - neden OFAC sonrasi daha yuksek fiyattan alsinlar??? Nasil %100 kesin diyorsun buna lutfen acikla saga sola dagitmadan ama konuyu??
    Soyle bir durum olabilir (tahminimiz o yani): Bilmiyorlar ne olacagini (ABD'nin nasil davranacagini).

Simdiye kadar da almadiysa onu bekliyor demek banka. Baska ne olabilir ki?

Ayrica almak zorunlugu da yok. Ama 8 dolara sattigin mallari 80 sente niye geri almayasin ki?

Sayfa 521/1032 İlkİlk ... 214214715115195205215225235315716211021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •