Sayfa 521/788 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Rica ederim.. Çoğunlukla gün kapanışında müsait olmadığım için fırsat olmuyor. Ama yine de paylaşmaya çalışırım.
    teşekkürler hocam .. arada bir bu bilgi inanılmaz faydalı oluyor..

sureklı degıl ama fırsat buldukça , ayda 1 de olsa takas değişimlerini atmanız bizi mutlu eder.

2. Haftayı 7.35 üzerinde kapatırsa iyi olur

3. Çarşamba takası ve saklama

4.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    takaslar cok ıyı ..

deutche yenıden gırıyor mala barız bellı oldu .. adamlar yenıden kaymagını yıyecekler hıssenın orası netlestı.. kar rakamını göresiye geliyor çakallar..

küçük yatırımcılarda tam bir zabırsızlık örneği.. 500000 lotu fiyatı 1 lira bile yükseltmeden topladı adamlar.

dün ATA yatırım 380000 lot satıstaydı net .. elindeki tüm malı kaptırdı. malı alan da vakıf yatırımdı galıba..
    gedik desen ha keza 127000 lotu kaptırmıs bu ay.. geri kalanı da satsalar da sadece benım lotlar kalsa gedikde

neyse 4.çeyrek rakamları gelene kadar topladıkça toplayacaklar belli oldu .. başabaş noktasına az kaldı .. bakalım neler olacak önümüzde 3-4 ay var 12 aylık rakamları almak için .. sonrası biraz daha hareketli.. ilk çeyrek rakamları genel kurul tememttü derken bakalım neler olacak..

olacaklar belli , işlem hacmi artırılarak yeni yılda x50 ve x30 a giriş için uğraşabilirler, yeni yılda temettü dagıtımı ile yılın ikinci yarısında yeniden temettü endexine giriş vs vs.. gündemler arasında olabilir.

Allah vere de kar rakamlarını artırarak devam edebilsek.. yeni bir katakulli gelmezse mülkerden şanslıyız..

seç market konseptinde şuan 500 şubeye ulaştılar.. bu rakamı 2019 da agresif artırırlarsa bu bize yarar. bakalım şöyle bi 1000-2000 li rakamlara ulaşsalar güzel ciro oluşturur..

tüm bunlara karşılık hisse başına düzenli şekilde güzel bir oranda temmettü vermeden bir cacık olmaz..

3milyar ciro var .. dağıtılabilir net kar rakamı hisse başına 2 tl civarına ulaşmadan da çok beklentiye girme taraftarı değilim ..
    Arkadaş sana bir şey sormak istiyorum Aksel holdinge paramı yatırdım hisse borsa kotundan çıkarıldı bunu sana sorma bedenim biraz araştırdım sende benim gibi çarpılmışsın ne yapmış gerekiyor yada sen ne yaptın paranı kurtarabildinmi senin engin yatırım bilgilerine güvenerek yardımcı olabileceğini düşündüm

5. Polemik yapmak yerine teknik temel analiz bağlamında paylaşımlar yapsak derim.
    Mesela ben Bizim de bir çanak formasyonu oluşmuş gibi gördüm, uzman arkadaşların görüşleri nedir acaba🤔🤔

6. srdr39 geçmiş olsun .. paranın diğer kısmını da prkmvra da kaptırmışsın zaten.. bence dogru yoldasın bildiğin gibi ilerle. muhteşem yatırımlar .. dönem beton dönemi.. yaptıgın yatırımlar 10 kat artar seneye inşallah.

7. Senin Aksel gibi olmaz herhalde bu arada akselden açılan şemsiyesi çıkarabildinmi

Sayfa 521/788 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •