Sayfa 521/930 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    geçici bir durum. CDS'ler düştüğü için kısa sürede hızla yukarı gitti. Tekrar geri gelecektir fazla umut bağlamak doğru olmaz. asıl yükseliş 2019 2. yarı bekliyorum. müthiş olacak inşallah.
    2019 temettü sonrası mı beklentiniz bu yönde?

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

2.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    öncelikle hayırlı olsun aldıkların umarım kazancın bol olur ,ben dokunmadım bu sefer aldıklarıma geçen seneki gibi al sata girmedim yani anlıyacagın,nedeni 73 lerden beri topluyorum ordan aldıklarımı kaybetmek istemedim. 2019- da ozaman iyi bir temettü verir hadi hayırlısı ozaman. teşekkürler açıklaman için.
    sn kalvin ben de hiç dokunmadım, kafam böyle daha rahat galiba. ben her temettü sonrası en iskontolu fiyatlardan toplamaya devam edeceğim. temettü mü de alır arkama yaslanırım. ha olurda iş grubu bir gün kağıdı 1 üstü kalıcı olarak taşırsa piyango olur. ismeni 7 yıl kadar sonra 0,99 dan taşıdıkları gibi.

"Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

3.  Alıntı Originally Posted by nostromo Yazıyı Oku
    sn kalvin ben de hiç dokunmadım, kafam böyle daha rahat galiba. ben her temettü sonrası en iskontolu fiyatlardan toplamaya devam edeceğim. temettü mü de alır arkama yaslanırım. ha olurda iş grubu bir gün kağıdı 1 üstü kalıcı olarak taşırsa piyango olur. ismeni 7 yıl kadar sonra 0,99 dan taşıdıkları gibi.

aynen sayın nostromo. geçen sene ben kâğıdı baya alsata soktum temettüden öncede ve sonrada 98 çıktığında 98 den verdim sonra kâğıdı 81 den başlayıp aşağıya doğru toplamaya başladım. öğünden beride hiç alsat yapmadım. dediğin gibi gün gelir bir gün yukarı taşıdıklarında okutmak üzere bende bekliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by nostromo Yazıyı Oku
    2019 temettü sonrası mı beklentiniz bu yönde?

bir aksilik olmazsa mart 2019 - 20 kr. , mart 2020 30 kr temettü bekliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by nostromo Yazıyı Oku
    300bin civarı lotla bir alt kademe ha? hem de 0,80de 600bin civarı net alım varken? baravo

nasıl olmuş? anlayamadım, biraz açık yazabilir misiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    nasıl olmuş? anlayamadım, biraz açık yazabilir misiniz?
    dün burada sözünü etmiştik. satışlar alımlara göre hacimsiz ve buna rağmen bir alt kademede alım fırsatı veriyor. tabii teknik açıdan bu nasıl mümkün oluyor ben de bilemiyorum açıkçası. dün 0,80 kademesinde 1milyon 800bini aşkın alıma karşılık 0, 79 kademesinde 170 bin civarı satış vardı. bugün yine 0,80de alımlar 600 bin civarıyken 0,79da 300bin civarı satışla bir alt kademede alım fırsatı vermesi beni şaşırttı. bunu paylaşmak istemiştim.

7.  Alıntı Originally Posted by nostromo Yazıyı Oku
    dün burada sözünü etmiştik. satışlar alımlara göre hacimsiz ve buna rağmen bir alt kademede alım fırsatı veriyor. tabii teknik açıdan bu nasıl mümkün oluyor ben de bilemiyorum açıkçası. dün 0,80 kademesinde 1milyon 800bini aşkın alıma karşılık 0, 79 kademesinde 170 bin civarı satış vardı. bugün yine 0,80de alımlar 600 bin civarıyken 0,79da 300bin civarı satışla bir alt kademede alım fırsatı vermesi beni şaşırttı. bunu paylaşmak istemiştim.

Alım satımı ters yazıyorsunuz .80 satışta .79 alımda oluyor. Bu durumda kademe inmesi normal.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Alım satımı ters yazıyorsunuz .80 satışta .79 alımda oluyor. Bu durumda kademe inmesi normal.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    demek istediğim aynı oluyor aslında. evet 0,80 satıştayken 0,80 kademesinde 600bin lot civarı alım oluyor. 0,79 alıştayken bu kademede ise 300bin lot satış oluyor. yani satmak isteyen 0,79 dan malı gönderiyor. almak isteyen 0,80den malı alıyor, portföyüne ekliyor.

Sayfa 521/930 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •