Sayfa 521/890 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Karşı alıcı az bir miktar bile olsa VARLIK FONU olursa tadından yenmez...

ytd.
    Saygılar..

2. Ünlü üzerinden yapılan satışlar bahsedilen satışlar mı acaba? Öyleyse Ky kağıda abanmış alıyor. Satışlar borsa üzerinden yapılıp tamamlanacaksa kötü. Pazarlık yapıp toptan TVF alsa daha güzel olurdu.

3.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Karşı alıcı az bir miktar bile olsa VARLIK FONU olursa tadından yenmez...

ytd.
    Saygılar..
    Güzel tespit. Bu satışın tahtada olması büyük çelişki. Muhtemelen karşılıklı bir anlaşma var. Kademeler çoktan hazırlanmış. İyi biliyoruz ki tahta hazırlıksız yakalanınca daha önceden, 3.5mil lotlala taban yedi nerdeyse bu hisse. Bu 20mil lot için kademeler aşağıda hazırlanmış, bir kısımını da yukarıdan verebilir(tabi karşılıklı anlaşma olması lazım). Arada olan açıkcıya ve panikle satanın malına olur. O yüzden akşam yeşil görürse şaşırmamak lazım

4. satışın ne zaman biteceği meçhul...bu negatif durum.ne kadarı satıldı ne kadarı satılacak bunlar önemli

5.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Seans içi Devre kestirmemek için aşağı gaplı açtılar. Çok profesyonelce yerleştiriyolar. Bu yüzden diyorum abi. Bir hisseye yapılacak en büyük kötülük reklamını yapmaktır, polyannacılık oynamaktır. Uçacak kaçacak 10dolar olacak 100tl olacak demektir. Bu laflar anca , az da olsa ufacık da olsa birilerinin ekmeğine yağ sürer
    Polyannacılık yapmadım teknik konuştum. Bin önceki satışta 2 tane büyük Gap vardı herkes panikle sattı ama döndü geldi yine o gap'ları kapattı. Sırası gelecek bu gap'ı da kapatacak.

6.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Polyannacılık yapmadım teknik konuştum. Bin önceki satışta 2 tane büyük Gap vardı herkes panikle sattı ama döndü geldi yine o gap'ları kapattı. Sırası gelecek bu gap'ı da kapatacak.
    Sizi kastetmedim, buna emin olabilirsiniz. Bu hissenin gaplar üzerinden yürüdüğünü en iyi tecrübe edenlerdenim.

7.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    satışın ne zaman biteceği meçhul...bu negatif durum.ne kadarı satıldı ne kadarı satılacak bunlar önemli
    Takasın 12 Kasımda geçeceği açıklanmış. Muhtemelen satış bugün gerçekleşir. Fiyatın dünkü kapanıştan yaklaşık %10 iskontolu olması normaldir.

http://

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Takasın 12 Kasımda geçeceği açıklanmış. Muhtemelen satış bugün gerçekleşir. Fiyatın dünkü kapanıştan yaklaşık %10 iskontolu olması normaldir.

http://
    buna göre adamlarda bu satıştan sonra hala ellerinde dolaşımdaki hissenin %19.8 i kalacak...

Sayfa 521/890 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •