Sayfa 522/1004 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Piyasacı VİOPta da SPOTta da kimseye kazandırmayacağım diyor

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.

2. avrupanın ++ olmasına bakmayın, dünde avrupa tamamen kırmızıydı, burası sallamadı, şuan benim gördüğüm dow endeksine kitlenmiş durumda, o ne yaparsa aynı yöne gitme eğilimi var gibi geldi bana

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Şu an altıncılara kendimde dahil çift taraflı geçiriyo küresel çete.. İçerde dolara dışarda onsa baskı yaparak altıncılara savaş ilan etmiş durumdalar allah sonumuzu hayır etsin.. Altının böyle düşmeye devam etmesi hiç hayra alamet değil
    altında çok zarar var mı....?yoksa bence buna takılma.....altın küresel çete onsunu 1000 dolardan topladılar bu kar onlara yeter....daha çok yüksek bekleme bana göre....

dolar altin boyle dustukce borsadan baska bi tarafa gidemezsiniz diyor global agalar

5.  Alıntı Originally Posted by Kostak Yazıyı Oku
    Altın yine cazip olacak uzun vadede.
    Altın insanlığın belki de doğuşundan beri var olan değer saklama aracı, genlerimize işlemiş. Ancak günümüzde enflasyona karşı daha güzel değer kazanan veya alım gücünü koruyan başka enstrümanlar da var. Bu nedenle güvenli liman arayışında tek enstrüman yerine alternatif enstrümanları kullanmayı da bilmek gerek. Günün sonunda 2011 yılından beri dolar bazlı aynı fiyatta olan bir değerli metalden bahsediyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Piyasacı VİOPta da SPOTta da kimseye kazandırmayacağım diyor

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.
    Biraz daha dollar aldım bugün,birazda altın. nolur nolmaz ilerde lazım olur belki diye, ihtiyacım yok aslında, olsun kenarda dursun, ne demiş atalarımız sakla samanı gelir zamanı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    altında çok zarar var mı....?yoksa bence buna takılma.....altın küresel çete onsunu 1000 dolardan topladılar bu kar onlara yeter....daha çok yüksek bekleme bana göre....
    Yok 443 civarı aldım. Sıkıntı benim gibi dünyanın sayılı traderlarından biri almış ama trend dönüşü olmuyor.. Bu çok moralimi bozdu.. Burayı yani viobu shortlamıyorum çünkü biliyorum döneceksede bir ay tepe oluşumu var ama altında tam bi çapsızlık oldu alımım

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biraz daha dollar aldım bugün,birazda altın. nolur nolmaz ilerde lazım olur belki diye, ihtiyacım yok aslında, olsun kenarda dursun, ne demiş atalarımız sakla samanı gelir zamanı
    Ben de günlük karları altına çeviriyorum güzel dip yapıyor dxy de güzel dip yapıyor TL de de artık buralar yıllık Enf a göre ucuz yerler dolar almak için.

Sayfa 522/1004 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •