Sayfa 522/1032 İlkİlk ... 224224725125205215225235245325726221022 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Tepki ciliz. Alici gelmedi, hep kademeye. Bu adamlar papaza kadar 6'da sikistirip duracak hisseyi anlasilan. Yani biz ne yazsak bos Papaz/OFAC olayina kadar.

2.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Bu akşam seans sonunda HALKB'den hisse geri alımı konusunda bir haber gelecek mi ona bakacağım mesela?...Şayet gelmezse, diğer arkadaşların da söylediği gibi "demekki bu opsiyonu OFAC kararı sonrası kullanacak" anlamı çıkar...Hem de % 100 kesinlikle...

Böyle bir durumda ise, "hükümetin -ufak da olsa- bir ceza beklentisi var demekki" gibi bir yorum yapılabilir rahatlıkla...
    1,1 milyar dolar ceza bekleniyormuş.. ytd

Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    Kaynagi neresi?

4. O ne yaw...Kimin beklentisiymiş bu rakam çok merak ettim...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Soyle bir durum olabilir (tahminimiz o yani): Bilmiyorlar ne olacagini (ABD'nin nasil davranacagini).

Simdiye kadar da almadiysa onu bekliyor demek banka. Baska ne olabilir ki?

Ayrica almak zorunlugu da yok. Ama 8 dolara sattigin mallari 80 sente niye geri almayasin ki?
    Bence operasyonel nedenlerden oturudur - kagit kurek yazi yetkilendirme vs isleri yani.. Oyle cok stratejik takildiklarini sanmiyorum...

Her ne olursa olsun TH nin deyimiyle piyasadaki ****** lotlari toplamak ve devletin bankanin arkasinda oldugunu gostermesi acisindan geri alim karari cok cok onemli..

Belki hatirlayaniniz vardir - ben Cumhurbaskanligina resmi olarak sormustum hisse performansini arttirmak icin plan ver midir diye - hisse alimi da bunlardan biriydi.. CB Varlik Fonu AS ye forward etmisti onlar da HAlkbanka... HAlkbankta dravdan oyle bir planimiz yok diye cevap atmisti.. Ben de hay sizin de yonettiginiz yoenteceginiz bankanin da diye cevap vermistim... Kismet 5-6 at sonrayaymis demek ki...

6. Ceza meza yok.. At fava bekle..

7.  Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    kim bekliyormuş? hepsi uydurma. doğrusu ceza olacak mı olmayacak mı olacaksa ne kadar olacak ve ne zaman açıklanacak bunları kimse bilmiyor. Bunlar belli olunca ilk haberi olacak olanlar da halkbankta pozisyonu olan amerikalı fonlar olur.

8. Resmen set çektiler kağıda 3.96'da ...Helal olsun...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Sayfa 522/1032 İlkİlk ... 224224725125205215225235245325726221022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •