Onemli Gunler Banner
Sayfa 524/1002 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Soylu: "Milletimizin telaşı var bunu da normal karşılıyorum ama bu telaşa gerek yok. Yarın fırınlar açık, kendi araçlarıyla ekmek dağıtabilecekler."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    İçişleri Bakanı Soylu: "Sokağa çıkma yasağı, pazardan itibaren devam edecek diye telaş söz konusu olmasın. Pazar saat 24.00 itibarıyla bitecektir."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bunu en basta söyleseydi ya

2.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    soylu 3 gun once soylesek mıllet panık yapardı dedı........sımdı ne oldu .........
    dalga geçiyor bu kel yada bişey içiyor bunlar 3 gün önce söylesen millet rahat rahat hazırlanırdı .harunmusun karun mu..

3. Whatsapp gruplarından insanlar birbirine haber vermiş, önümdeki adam arkadaşlarıını göstererek bunlar dizi seyrediyordu ben haber vermesem ekmek bitince gelirlerdi dedi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Hahah harbi insan bu kadar mi iş bilmez olur.. basit şeyler bile bunların elinde felakete dönüşüyor.
    bang bang you shot me down..

5. Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Madem böyle karar alıyorsun o zaman gece 24 ten sonra acıkla yasak diye

Yani insanların sokaklara cıkacagını sosyal mesafeyı ihlal edeceğini düsünmüyor musun

Bu kadar mı vizyonsuz bu adamlar.

Cok büyük hata.
    Tahminen pişman olmuşlardır. Parça parça yasağa gidilmesi daha etkili olacakmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Basiretsizlikte çığır açtılar... 20 senede bir sürü saçma sapan karar alındı her alanda, ama her seferinden kendilerini aşmayı başarıyorlar...

Bu geceden itibaren say 7-8 gün, o ara pik yaparız işte vaka sayısında...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8. Millet fırın ve marketlere yığılmış sosyal mesafeyi unutmuş,havalandırmanın yetersiz kaldığı yerlerde virüsü şuana değin kapmadıysa bile kapmistir bu geceki yoğunluk ile .
    Bu şekilde olacağına biraksaydiniz en azından açık havada haftasonu takılsa idi millet.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 524/1002 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •