Sayfa 525/1527 İlkİlk ... 2542547551552352452552652753557562510251525 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Gelebilir. Mesale neye gore 6 ila 7 arasinda olunca olumsuz hava konusulmasi dogru degil. 6 ila 7 arasina 8.21 den cekilen fibo duzeltme seviyesine mi denk geliyor?
    Yoksa temenni mi 6-7 arasi
    Yani niye 7-8 arasi degil
    5-6olunca mi olumsuz olur hisse?
    Bu rakamlari vermenizin gerekcesini rica edebilir miyim
    olumlu gıden surecı asagıya ancak fıyat ceker. fıyatı buralarda tutan ıse alımlardır yabancının cıktıgı 20m bence cokta sorun deıl ben bu kozalarda ne satıslar gordum aynı gunun seans kapanısında kapalı kapılar ardında ne alışlar gordum. surecın bozulmaması fıyatlanmaya baglı dıye dusundum. ytd

2. Hissede ongordugum uzere kisada nahkeme beklentisi cöp oldugu icin once asagi sonra yukari yaptilar urkutmemek adina sonra bastilar.
    Kisavade hissesi zaten degil
    Daha carpici olan su. Bu 3 gunluk buyuk satisin hepsi yerli kurumca karsilandi..
    Adamlar satarken borsada herzaman iyi haberler gelir.. 60 milyon sterlin vs. Bunlar uzun soluklu hisseye yaratacak haberler

Şahsen sorsalar bilançoya yüksekten mi düştükten mi girsek diye kozaa da hiç düşünmeden düşükten derim.. yüksekten girince zaten geri basıyorlar belki bu sefer bi şansımız olur..ilk firsatta kozala geçip ekranı kapatıcam artık dava sonuna kadar...kozaa uzun vadeci profilinin yanindan bile geçmediğini birkez daha ispatladı.. 2019 un en gerizekalı sı..bukadar marj farkı uzun vadeci gercek yatirmcı profiline uygun değil..

4.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    neyse beyler ustalar boşverin 5 leri 6 ları 10 ları 20 leri önemli olan burdaki sevgi ve saygı çakmışım parasına napalım ölecek halimiz yok ama burda devamlı bilgi paylaşımı var bugün 5 kaybederiz yarın 10 kazanırız

Birde kozalardan zarar ettim diyen var mı? Harbi merak ediyorum. An itibari ile değil vedalaşırken satttım çok zarar ettim diyen var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by kucukalbayx Yazıyı Oku
    olumlu gıden surecı asagıya ancak fıyat ceker. fıyatı buralarda tutan ıse alımlardır yabancının cıktıgı 20m bence cokta sorun deıl ben bu kozalarda ne satıslar gordum aynı gunun seans kapanısında kapalı kapılar ardında ne alışlar gordum. surecın bozulmaması fıyatlanmaya baglı dıye dusundum. ytd
    Ben cok baglanti kuramadim. Belki de siz haklisiniz.
    Benim acimdan 3 gunde 20 milyon lot satim fazla.
    Elbette yine zamani gelince donup alirlar. O zaman umarim fiyat buralarda kalir. Daha da asagiya gitmez.

6. Petkm bu endekste diri duruyor... endeks yesil olunca ilk gidenlerden olur

Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku

Birde kozalardan zarar ettim diyen var mı? Harbi merak ediyorum. An itibari ile değil vedalaşırken satttım çok zarar ettim diyen var mı?
    Ben sahsen cok sukur ve halen kardayim ama sadece tl ye karşı.. baska bist 30 endeks döviz ve faiz getirisine karşi değil.. ama bir onceki ve iki önceki yukselme esnasinda almiş ve düşüşte satamamiş halen zararda olan sirkete güvenmiş zorla uzun vadeci olmuş çok insan var burada.. yaziyorlar ara ara zaten..

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Ben cok baglanti kuramadim. Belki de siz haklisiniz.
    Benim acimdan 3 gunde 20 milyon lot satim fazla.
    Elbette yine zamani gelince donup alirlar. O zaman umarim fiyat buralarda kalir. Daha da asagiya gitmez.
    ne zaman teknık grafık vs vs tuttukı bu kagıtta bence hıcır zaman

Sayfa 525/1527 İlkİlk ... 2542547551552352452552652753557562510251525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •