Sayfa 525/1030 İlkİlk ... 254254755155235245255265275355756251025 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yok aga nasil guzel para kazanalim dolardan. Martta reis bozun dedi dunya dolarimi 3.96 dan bozdum. Bozmasam suan 1m param vardi. Simdi bozup emlaga yatirsam dediginiz dogru super kar etmis olurdum. Efkar basti hatirlayinca.
    Bundan sonra kimi dinleyip kimi dinlemeyeceğinizi öğrenmişsinizdir herhalde.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Faizler yukseldi dusen ev fiyati yok. Dussede yukselde de ev fiyatlari ucuyor. Anlamadigim millet parayi nerden buluyor. Site daha baslamadan evler bitiyor
    bankalarda 200 milyar dolar,bir o kadarda tl mevduat var

Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Yatay seyrediyor da faizin % 30 olduğu bir ortamda yatay seyrediyor..500 binlik ev seneye 650 olsa önemi yok
    Bugünlerde gayrimenkul alıcının olmadığı herkesin satıcı olduğu, fiyatların fiktif olduğu bir piyasa. Yatay fiyat bile bir hayalden ibaret. Yarın bugünü aratacak. Bence min 2 sene böyle. Bu arada geçen sürede doğru menkulleri tercih eden kazanacak.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    hsbc ye ben bizzat gittim rakam 3milyon tl,verilen rakam 27 üç aylık
    Üstad sizin tutar üst sınırı geçtiği için vermemişler, bölüp 1m u HSBC ye kalanı başka yere yatırarak olmuyor mu?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bundan sonra kimi dinleyip kimi dinlemeyeceğinizi öğrenmişsinizdir herhalde.
    Evet hanimi dinlemeye karar verdim

6. Burda geçen gün alternatifbank ve anadolu sıkıntılı diyen bir arkadaş vardı.. nedenini sorduk cvp yazmadı..okusa da yazsa

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,924
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    bankalar yarından itibaren koordineli faiz düşürecekler söylentisi var.
    aylıklarda 32 -45 için 30-29 bandı bence iyi.
    ben 45 gün bağladım.
    İşin ilginci sendikasyon yenilemeleri ve ödemelerin en yoğun olacağı dönemde döviz kurunu 6.00 tl civarlarına çektiler.
    bu haftada usdtry 6.20 bandı üstüne çıkmıyorsa ülkeye birileri kaynak sokuyor demektir.

bir iki aya eflasyon da tepeyi mart 2019 seçimlerinden sonra imf ile stand by paketi anlaşması olacağını düşünüyorum.

aşağıda ki linkteki video 20 ağustosta çektiydim. izlemenizi tavsiye ederim. yaşadığımız süreç.
    ama abono olmayın dermişim .

İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    İşin ilginci sendikasyon yenilemeleri ve ödemelerin en yoğun olacağı dönemde döviz kurunu 6.00 tl civarlarına çektiler.
    bu haftada usdtry 6.20 bandı üstüne çıkmıyorsa ülkeye birileri kaynak sokuyor demektir.

bir iki aya eflasyon da tepeyi mart 2019 seçimlerinden sonra imf ile stand by paketi anlaşması olacağını düşünüyorum.

aşağıda ki linkteki video 20 ağustosta çektiydim. izlemenizi tavsiye ederim. yaşadığımız süreç.
    ama abono olmayın dermişim .

Geçen hafta, faiz ve doların düşmesi Q3 bilanço makyajlaması için olabilir.
    Yıl sonu dolarda 5.60-5.80 bandını görebiliriz aynı sebeple (2018 bilanço makyajlaması). Teknik iflas için kur farkı düzenlemesi yapılmasa idi kesin derdim ama şu an biraz daha tereddütteyim.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 525/1030 İlkİlk ... 254254755155235245255265275355756251025 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •