Sayfa 526/963 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 7698 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Çok şükür yoldaşlar karanlık odadan nasıl çıkacaz bakalım

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

citinin,yatfinin adı bile %6 yapıyor..ki daha yüklenmediler..kozaa daki gibi 2-3 milyon alsalar ne olcak kimbilir.

en önemlisi dogru zaman.

3. iyi aksamlar

Bugün bende kozaa dan ipeke geçis yaptim. Fark biara 160 a kadar çiksada ben 140 dan geçis yaptim. Yalniz aksam pastalara bakinca hala kozaa almaya devam ediyorlar gibi. isin güzel tarafi kozal pastasida çok iyi . Kozal son günlerde sürekli en fazla para girisi yasanan hisselerde basi çekiyor. Tahminim temel gerekçlere dayanan bir yükselis hareketi . Yani ons altindan tutunda .... dava süreçleri ..vs. Sebep çok bana göre. Kozaa bana göre bistte çok iyi bir seçenek. ipeke geçmemdeki neden sene sonu 1 milyar parasi olsa yalnizca mevduattan gelecek faizi ve kozal-kozaa dan gelecek kar ile yine yúksek bir kar . Buna karsi 1.3 milyar civari piyasa degeri. Derseniz ki nakitinden daha düsük degerde hisseler mevcut. Ama onlarin kozal-kozaa gibi mallari yok

Yani olumlu taraftayim ümit ederim yaniltmaz.

ipeke nin msci small cap ten çikarilmasi hosuma gitmedi . Belkide geride kalma nedeni bu bilemiyorum?

ipeke 5.11 civari ortalamalar yigilmisti , o bölgeyi geçince hizlandi , devami gelir ümit ederim.

Saygilar.

Kesinlikle YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    citinin,yatfinin adı bile %6 yapıyor..ki daha yüklenmediler..kozaa daki gibi 2-3 milyon alsalar ne olcak kimbilir.

Bunlar ne köpek biliyormusun. 3 gündür milleti 5 lira altında düşürmek için bildiğin etek giymedikleri kaldı. Kozaa da erken almışlar pozisyonu hemen yürüdü. Bunda düşüremediler 3-4 gündür. Bugün düşürdüler hemen uçtu. Bugün yarın 5,6 üstü kütürdetirler. Maliyetler 5 altı.

5. Amerikan basınında bu akşam çıkan haberler grup hisselerinin artışı ile ilgili olabilir belki

6. Aynen ABD den gelen iadeye yönelik adımlar yarın koza grubu yukarı taşır. Bu yükselişler dava öncesi ve ABD nin iade adımlarının öncüleri olabilir. Güzel bir yükseliş trendi ile tarihi zirveleri yaşayabilir bu kağıtlar. Yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin

7.  Alıntı Originally Posted by paşatorunu Yazıyı Oku
    hocam 5.08 in içine attı yarın inş 5.28 de geçilir böyle olursa nereye gider durakları nerelerdir teşekkürler
    Aslinda grafikte yaziyor trend tepesini
    6.72 hedefi var. 30 dk icinde atarim grafikler

8. IPEKE 5,28 ÜZERİNDE KAPANIŞLAR GEREKİR.. YOKSA 4,77 YE CEKİLME POTANSİYELİ VAR
    5,80 İLK HEDEFİ

Sayfa 526/963 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •