Onemli Gunler Banner
Sayfa 526/583 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576 ... SonSon
Arama sonucu : 4658 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by shaque Yazıyı Oku
    Aktay Antalya da yeni alınan otelin tamirat ve yenilemesi için 142 milyonu kullanabilir.Otellerin işletmeciliği Aktay ait.Yada gayrimenkul satış karı yazar ve temettü verir ve 142 milyonun bir kısmı Özaka temettü olarak geri döner.
    Lojmanın devrinde 2024 de enflasyon muhasebesine geçileceği için vergi avantajı olabilir.

Belki de yanlış düşünüyorum.

Ytd

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cok tesekkurler yanit icin!

2. Özak GYO'nun Bizim Mahalle Konutları ve Beton Santrali Projesi için ÇED süreci başladı
    05/12/2023 11:00:26

Özak GYO'nun İstanbul Küçükçekmece'de yapmayı planladığı Bizim Mahalle Konutları ve Beton Santrali projesi için ÇED süreci başladı
    Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "İSTANBUL ili KÜÇÜKÇEKMECE, ilçesi İstasyon Mahallesi, 898 ada 1 parsel, 892 ada 1 parsel, 899 ada 1 parsel mevkiindeki ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. tarafından yapılması planlanan Bizim Mahalle (1387 konut+46 ticaret) ve 180 m3/sa Beton Santrali projesi ile ilgili olarak İSTANBUL Valiliğimize sunulanP.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır."

Hayırlı olsun.

3. sadece bizim mahalle projesi 17 milyar liraydi yanlis hatirlamiyorsam.

4. OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Gaza geldim 9,27’den ek alım yaptım.
    Hazır ucuzken.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Özak GYO'nun Bizim Mahalle Konutları ve Beton Santrali Projesi için ÇED süreci başladı
    05/12/2023 11:00:26

Özak GYO'nun İstanbul Küçükçekmece'de yapmayı planladığı Bizim Mahalle Konutları ve Beton Santrali projesi için ÇED süreci başladı
    Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "İSTANBUL ili KÜÇÜKÇEKMECE, ilçesi İstasyon Mahallesi, 898 ada 1 parsel, 892 ada 1 parsel, 899 ada 1 parsel mevkiindeki ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. tarafından yapılması planlanan Bizim Mahalle (1387 konut+46 ticaret) ve 180 m3/sa Beton Santrali projesi ile ilgili olarak İSTANBUL Valiliğimize sunulanP.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır."

Hayırlı olsun.
    Şu beton santrali hamlesi bile ekstradan kaç yüz milyon kar yazacak

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Şu beton santrali hamlesi bile ekstradan kaç yüz milyon kar yazacak
    altın madenide bulsa amed iyice toplamadan gitmeyecegini biliyorsun yeni alanlarda biliyormu acaba şu santral kalıcımı yoksa sadece bizim mahalle içinmi...
    nasip....

7. OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    altın madenide bulsa amed iyice toplamadan gitmeyecegini biliyorsun yeni alanlarda biliyormu acaba şu santral kalıcımı yoksa sadece bizim mahalle içinmi...
    Ben bir yeni alanım.
    2013’de inandığım bir hisse almıştım.
    2018’e kadar nisbeten süründü. Sonra tarihi bir ekmek yemiştim.
    Şimdi bunda da ekleyerek gidiyorum.
    3 yıl hedef vade. 5 yıl da olabilir sorun yok.

8.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    sırf o mu topluyor acaba

Sayfa 526/583 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •